Luis Miguel la serie fot. Netflix

Netflix: nowy pozew, jaki otrzymali w związku z serialem Luis Miguel


Produkcja z Diego Bonettą w roli głównej doczekała się łącznie trzech sezonów


 po raz kolejny pokazał, że potrafi przenieść na ekran najbardziej wciągające i kultowe historie. W tym przypadku wkroczył w życie kultowego meksykańskiego piosenkarza Luisa Miguela, który od dziesięcioleci urzeka publiczność w Ameryce Łacińskiej i poza nią. Przez trzy sezony zatytułowany po prostu „: la serie” przenosił nas przez tętniące i złożone życie artysty. 

Każdy skrupulatnie przygotowany sezon z Diego Bonettą w roli głównej odkrywał kluczowe rozdziały i odkrywcze momenty w karierze i życiu osobistym tej ikony muzyki latynoskiej. Chociaż pierwszy sezon został okrzyknięty wyjątkowym, każda część zapewniała wyjątkowe i ekscytujące spojrzenie na historię tego legendarnego piosenkarza. Od premiery w 2018 r. do zakończenia w 2021 r. stał się fenomenem kulturowym, który pozostawił niezatarty ślad w świecie rozrywki.

Teraz, Luisie Miguelu, la serie  przysporzył bólu głowy zarówno słynnemu piosenkarzowi, jak i , w związku z wielomilionowym pozwem, który wyszedł na jaw. Osobą odpowiedzialną za niego jest Issabela Camil (jej prawdziwe nazwisko to Erika Ellice Sotres Starr), która złożyła w meksykańskim sądzie skargę przeciwko Netflix, gdzie żąda zapłaty znacznej sumy pieniędzy.

Dlaczego? Aktorka zapewniła, że ​​wykorzystanie jej wizerunku w serialu o Luisie Miguelu nie jest dozwolone. Issabela twierdzi, że to spojrzenie na nią, a także perspektywa przyjęta na jej postać, miały negatywny wpływ na jej wizerunek publiczny. Z tego powodu żąda, aby przekazali jej 40% zysków wygenerowanych przez serial (tylko pierwszy sezon raportował o 5 milionach dolarów).Kto grał Issabelę Camil w serialu

W produkcji Camila Sodi została wybrana, aby dać życie Issabeli (Erika w serialu) . Jest meksykańską piosenkarką, aktorką i modelką a także jest siostrzenicą piosenkarki i aktorki Thalíi. W serialu jej postać miała kilka ryzykownych scen z Luisem Miguelem, co najwyraźniej nie spodobałoby się prawdziwej Issabeli Camil.

Relacja Issabeli Camil i Luisa Miguela, której początki sięgają lat 90., była wówczas szeroko omawianym tematem. Zaczęli jako przyjaciele z dzieciństwa, przyjaciele, co z czasem przerodziło się w namiętny romans. Jednak związek dobiegł końca w 1994 roku. 

Z drugiej strony należy zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Issabela składa pozew w tej sprawie. W maju ubiegłego roku złożyła podobną skargę, choć została ona oddalona przez sędziego federalnego, który uznał, że sprawą powinny zająć się sądy lokalne miasta

Udostępnij

Zostaw odpowiedź