dulce maria maria paula fot Instagram

Mini Roberta Pardo! Zobacz, jak wygląda córeczka Dulce Maríi


udostępniła film przedstawiający swoją małą Marię Paulę w bardzo eleganckiej wersji słynnego mundurka, do której dodała swój buntowniczy dodatek i głębokie przesłanie


Odkąd w sierpniu rozpoczęła się trasa koncertowa „Soy ”, dziewczyny z grupy: Anahí i Maite Perroni pozostawiły nam wspaniałe chwile w muzyce i modzie. 

Od trendu Barbiecore, który Anahí pokazała na scenie, przez inspirowane stylem gotyckim ubrania Perroni, po niesamowity styl Mugler, w którym niedawno zadebiutowała Dulce María. 

Ale jeśli moment związany z modą podczas tej trasy, który skradł nasze serca, to jest to córeczka tej ostatniej, María Paula, która w listopadzie skończy trzy lata i była ubrana w replikę mundurku z kilkoma efektownymi modyfikacjami.W nagraniu udostępnionym przez artystę pierworodna córka bohaterki telenoweli takich jak Pienso en ti, będąca na scenie ubrana w marszczoną szkocką minispódniczkę, T-shirt z narysowanym krawatem Elite Way i tarczą, oraz w czerwoną marynarkę, ze srebrnymi wykończeniami i frędzlami, oraz dużym znakiem peace na plecach w tym samym metalicznym odcieniu.


dulce maria fot. instagram
fot. instagram

Jej wygląd dopełniły bojówki ozdobione kolorowymi rysunkami, takimi jak motyle, słońca czy symbol ying yang. 


dulce maria fot. instagram
fot. instagram

Towarzyszącym czułym obrazom słyszymy głos Meksykanki recytującej przesłanie: „Jak rozpoznać buntownika? Buntownik to ten, który definiuje swój sposób bycia i sposób myślenia w świecie promującym anonimowość. Czy odważysz się być sobą?” 


dulce maria fot. instagram
dulce maria fot. instagram

W mediach społecznościowych natychmiast pojawiły się wyrazy miłości do dziewczynki i jej słynnej matki , podobnie jak komentarz jej koleżanki z pracy Maite Perroni, która napisała „Kocham ją”.

Wiadomości takie jak „Córka kultowej Roberty Pardo”, „Mamy nowe pokolenie rebeliantów, jaka piękna mini Dul”, „Boska”, „Piękna, buntownicza na zawsze”, „Niech cię Bóg błogosławi” a także wiele, wiele serc , wypełnił sekcję komentarzy pod postem. Dumna matka, która podczas niektórych koncertów zabiera na scenę swoje „mini-ja”, nie przegapi okazji, aby pochwalić się swoim najcenniejszym nabytkiem, córką i mężem, którzy towarzyszą jej w długo oczekiwanej trasie koncertowej.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź