Machos alfa fot Netflix

‘Machos alfa / Samce Alfa’ przygotowują trzeci sezon przed wypuszczeniem drugiego


Komedia „ / ” stworzona przez rodzeństwo Alberto i Laurę Caballero znajduje się już w pełnej fazie przedprodukcji trzeciego sezonu, choć drugi nie ujrzał jeszcze światła dziennego w serwisie


Według Vertele , wyprodukowany przez Contubernio, rozpoczął proces pisania scenariusza, aby spełnić wymagania umowne platformy.

Optymizm ten wynika ze znacznego sukcesu pierwszego sezonu, który został tak dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Jeśli chodzi o drugi sezon, wiadomo, że był on kręcony od marca do czerwca w różnych hiszpańskich lokalizacjach i będzie miał 10 odcinków. Dodatkowo do obsady dołącza aktor Carlos Areces.

Choć nadal nie ma daty premiery kolejnego sezonu, pierwszy miał premierę 30 grudnia 2022 roku, więc prawdopodobne jest, że kolejny pojawi się przed końcem 2023 roku. , który w swoim debiucie przyciągnął dużą liczbę widzów , będzie starała się utrzymać ten poziom sukcesu w swoich przyszłych sezonach.

Komedia, w której w obsadzie występują takie nazwiska jak Fernando Gil i María Hervas, będzie w dalszym ciągu badać życie swoich bohaterów, gdy radzą sobie ze złożonością „nowej męskości”. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, fani mogą spodziewać się trzeciego sezonu na platformie , do którego trwają już prace nad scenariuszami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź