Los Farad fot Prime Video

„Los Farad”: data premiery i zwiastun nowego serialu Miguela Herrána i Susany Abaitua


Nowy hiszpański w ma już datę premiery. Ponadto platforma ujawniła zwiastun i nowe zdjęcia


W serialu, stworzonym przez Mariano Barroso i Alejandro Hernándeza, występują („La casa de papel”) i („Patria”), a premiera odbędzie się 12 grudnia w w ponad 240 krajach i terytoriach. 

Obsadę uzupełniają Pedro Casablanc (‘Mar de plástico‘), Adam Jezierski (‘Vota Juan‘), Nora Navas (‘Dolor y gloria‘), Amparo Piñero (‘Dos vidas‘), Fernando Tejero (‘La que se avecina‘), Igal Naor (‘Homeland‘) i Makram Khoury (‘La trampa de la araña‘).

Zwiastun „Ośmioodcinkowy wprowadzi widza w Marbellę lat 80. poprzez Oskara, chłopca, który marzy o założeniu siłowni i który z pomocą Sary Farad trafia do fascynującego świata  Costa del Sol, jego jet set, jego dziwactw i geopolityki.

Ten nowy świat otwiera się przed nim dzięki , rodzinie, która oferuje mu przyszłość, ale z najbardziej nieoczekiwanym zajęciem: handlem bronią.

Mariano Barroso (‘La línea invisibleEl día de mañana‘) jest reżyserem „Los Farad” i współtwórcą wraz z Alejandro Hernándezem (‘La hijaEl autor‘), który odpowiada za skrypt. Fernando Bovaira (‘Mar adentroCrematorio‘) jest producentem serialu dla MOD wraz z Anxo Rodríguezem (‘Paco de Lucía: la búsqueda‘) dla Espotlight.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź