Karol G fot Instagram

Karol G olśniewa na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń Fashion Week w Paryżu


Kolumbijka znalazła się w gronie uhonorowanych na gali


Od wyglądu na scenie podczas tournée po królową stylu w Paryżu  udowadnia, że ​​w modzie jest jedną z najbardziej awangardowych artystek muzyki latynoskiej.

Jako jedną z gwiazd ze swojej okładki prestiżowy magazyn Business of Fashion zaprosił ją na swoją galę do Miasta Świateł, gdzie widzieliśmy ją wśród deszczu najważniejszych gwiazd mody.

Na wydarzeniu Karol pojawiła się wraz z Casey Cadwallader, dyrektor kreatywną domu projektowego Mugler, która stworzyła efektowną suknię na tę okazję.Widzieliśmy piosenkarkę na dywanie ubraną w czarny strój podkreślający jej talię i podkreślający dekolt rzeźbionym, srebrnym elementem, który nadał jej futurystyczny charakter.Jej uroda była równie spektakularna, ponieważ widzieliśmy ją ze zmysłowymi, zadymionymi oczami i blond różowymi włosami w bardzo szykownej, prostej fryzurze.

Karol pojawiła się także na pokazie Muglera, gdzie założyła kolejną stylizację tej marki, wybierając czarną minisukienkę, która eksponowała jej zgrabne nogi.Business of Fashion uznała Karola G za „przyszłość wpływów” w kategorii Modelki i Muzy, gdyż jest jedną z najważniejszych gwiazd reggaetonu o rosnącym wpływie na modę. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź