Emmanuel Palomares fot Instagram

Emmanuel Palomares wystąpi w nowej telenoweli TelevisaUnivision


Po Perdona nuestros pecados wenezuelski dodaje nową wiodącą rolę do swojej udanej kariery


zaszczycił w tym roku okres największej oglądalności Univision wielkim sukcesem melodramatu Perdona nuestros pecados, który był jego debiutem w roli głównego bohatera, a jego partnerką była aktorka Oka Giner.

„Od początku podobało mi się wyzwanie, jakie postawił mi Andrés, postać, która cały czas ulega pokusom i potrafi pozostać wierna swoim wartościom w mieście pełnym grzechów” – Palomares powiedział kilka miesięcy temu w wywiadzie dla People en Espanol.

Pół roku po zakończeniu zdjęć do telenoweli wenezuelski przygotowuje się do poprowadzenia obsady nowego projektu .

W środę producent Salvador Mejía potwierdził, że 33-letni artysta zostanie bohaterem jego nowego melodramatu , którego nagrania rozpoczną się w listopadzie.

„To zawsze jest bardzo ekscytujące. To projekt, który łączy w sobie wszystko i naprawdę chcieliśmy się nim z wami podzielić” – powiedziała Palomares przed kamerami Televisa Espectáculos.

Według informacji jego partnerką będzie Kimberly Dos Ramos.


Antagonistą opowieści będzie meksykański aktor Josh Gutiérrez, który brał udział w melodramatach , takich jak Corazón Guerrero i Te Cuerdas de Mí.Wśród nazwisk, które ujawniono już w ramach obsady telenoweli, wyróżnia się wenezuelska aktorka Gaby Spanic , która wcieli się w Mónicę Rivero.

W melodramacie wystąpią także René StricklerFrancisco GattornoEric del CastilloEugenia CauduroMagda KarinaRoberto RomanoMarco LeónMauricio Muela i Amairani Romero.

Jest to jedna z telenoweli przygotowywanych obecnie w Televisa San Ángel w Meksyku. Kolejnym melodramatem, którego zdjęcia rozpoczną się wkrótce, jest El amor no tiene receta, nowa produkcja Juana Osorio, w której wystąpią Claudia Martín i Daniel Elbittar.

Jak widać, fabryka snów nigdy się nie zatrzymuje.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź