Dulce María dołącza do Karol G i Beyoncé w designerskim stylu na scenie


Jak pięknie!  zachwyca podczas trasy kreacją jednej z najbardziej pożądanych przez celebrytki marek


„Soy Rebelde Tour” jest na ustach wszystkich dzięki spektakularnym prezentacjom w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej, ale wszyscy miłośnicy mody mają obsesję na punkcie strojów, które wybierają gwiazdy .

W nowej stylizacji na otwarcie koncertu, który odbył się w ubiegły weekend w Kalifornii,  zaskoczyła, występując w obcisłym kombinezonie jednej z uwielbianych przez piosenkarek marek.

To stylizacja Mugler, francuskiej marki, która ubierała wielkich artystów i ikony mody branży, takie jak Beyoncé, Lady Gaga, Dua Lipa i Anitta. Niedawno widzieliśmy Karol G w pierwszym rzędzie pokazu tej marki podczas tygodnia mody w Paryżu.

Meksykanka wybrała czarny kombinezon z przezroczystymi detalami, podkreślającymi jej krągłości i imponującym fasonem dzięki temu ubraniu marki, która wyróżnia się podkreślaniem kobiecej sylwetki.

Stylizację uzupełniła czarnymi butami za kolano na wysokim obcasie i błyszczącą rockową kurtką z detalami w kształcie kolców na kołnierzu i ramionach.

Do tego założyła czarny pasek przypominający gorset brazylijskiej marki Icona i jasne kolczyki z symbolem 'peace', niezbędny element jej garderoby.

Pojawiła się z prostymi włosami i kolorowymi refleksami, nawiązującymi do jej kultowej postaci Roberty Pardo, a także efektownym makijażem z czarnymi oczami i jasną szminką.


dulce maria fot instagram
dulce maria fot instagram
dulce maria fot instagram
dulce maria fot instagram
Udostępnij

Zostaw odpowiedź