Maluma J Balvin fot youtube

Czy Britney Spears, Maluma i J Balvin przygotowują muzyczną współpracę?


Po rozstaniu z Samem Asghari pojawia się ponownie w bardzo dobrym towarzystwie. Razem z Malumą i J Balvinem!


 zaskoczył wielu, publikując na Instagramie zdjęcie z restauracji w Nowym Jorku, jedząc kolację z J. Balvinem… i ! Na zdjęciu amerykańska ściska uśmiechniętego J. Balvina, a siedzi z boku ze złamanym sercem.

„Kto mnie pokocha?” – zażartował Maluma obok zdjęcia. „O Boże, hehehehehehehehehehe, nie mogę się z tym pogodzić” – skomentował , śmiejąc się. Najwyraźniej piosenkarze miło spędzili wieczór.

Nie wiadomo, czy było to zwykłe spotkanie przyjaciół, czy też pomiędzy kolumbijskimi artystami reggaeton a księżniczką popu rodzi się muzyczna współpraca. Zdjęcie artystów wywołało niekończącą się liczbę komentarzy. „Co za TRIOOOOO” – zażartował prezenter Chiquibaby.Britney Spears ogłosiła, że ​​rozwodzi się z Samem Asgharim w sierpniu, po 14 miesiącach małżeństwa. Serce J Balvina ma właściciela, jest nim argentyńska modelka Valentina Ferrer, matka jego syna Río. Ze swojej strony Malumę pokochał także kolumbijską architekt Susana Gómez.

Bez wątpienia piosenka Spears z Malumą i J. Balvinem byłaby światowym hitem.

Na razie żaden z artystów nie potwierdził ani nie zaprzeczył współpracy. Ponadto magazyn Page Six ujawnił, że spotkanie piosenkarzy byłoby zabawnym, całkowicie improwizowanym momentem, ponieważ Kolumbijczycy, którzy przyjaźnią się od dawna, poszliby do restauracji na kolację i przez przypadek poznali „Księżniczkę pop”, która była w tym samym miejscu z grupą przyjaciół i postanowili zaprosić ją do swojego stolika. 

Wszyscy byli w dobrym nastroju.„Britney była cała uśmiechnięta i bardzo szczęśliwa, że ​​po raz pierwszy od dłuższego czasu wróciła do Nowego Jorku” – podał portal. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź