bad bunny fot instagram

Bad Bunny potwierdza datę premiery swojego nowego albumu


El Conejo Malo będzie miał nowy i ujawnił już sporo szczegółów na jego temat, więc przygotujcie się, bo nadchodzi nowy Bad Bunny


Artysta potwierdził datę wydania swojego nowego albumu.  ujawnił to w swojej oficjalnej Story na Instagramie w krótkiej zapowiedzi. Można w niej zobaczyć nazwę, jak i datę premiery.

Na nagraniu widać piosenkarza przybywającą do restauracji w nowym stroju: z ogolonymi włosami. Ten szczególny znak piosenkarza sprawił, że kilku jego fanów wypuściło różne memy, w których nawiązują do podróży do przeszłości, kiedy kariera piosenkarza dopiero się zaczynała, w odległym 2018 roku.

„Nadszedł najbardziej oczekiwany przez wielu dzień” – napisał pod filmem promocyjnym, w którym roi się od paparazzi, zanim wszedł do eleganckiej restauracji i został powitany przez dżentelmena, który mówi: „Don Benito, miło cię widzieć”. 

Bunny, elegancko wyglądający w czarnym garniturze, z białymi okularami przeciwsłonecznymi i pokazujący swoją świeżo ogoloną głowę, uśmiecha się i podaje mu rękę, zanim ujawniony zostanie tytuł i data. 

 to tytuł nowego albumu, który ukaże się 13 października na wszystkich platformach cyfrowych. 

Nowy będzie zawierał 22 utwory i spekuluje się, że współpracować będzie z Rosalíą, Mora, Duki, A$AP, Rocky i Peso Plumą. Po premierze zwiastuna wokalista corridos tumbados miał potwierdzić, że tracklista może być prawdziwa. To dlatego, że był pierwszym artystą, który zareagował na zwiastun.

Obok każdego numeru znajduje się słowo „Fuego”, które sugeruje, że każda piosenka jest ognista. Tę samą strategię zastosował w maju 2022 r. przed wydaniem albumu Un Verano Sin Ti, kiedy przy każdym numerze znajdowało się słowo „PALO”, co w luźnym tłumaczeniu oznacza „hit”. 

Fani mogą już wstępnie zapisać album tutaj


Udostępnij

Zostaw odpowiedź