Anuel AA Instagram Anuel

Anuel AA przechodzi pilną operację i jego stan zdrowia jest zły


Portorykański kompozytor, i raper poinformował, że został przewieziony do szpitala


W niedzielę 8 października 30-letni portorykański kompozytor, i raper ogłosił, że został zabrany do szpitala i przeszedł pilną operację.

„Wczoraj wieczorem przeszłam pilną operację, tylko Bóg wie dlaczego. To była sprawa życia lub śmierci, nie mogę teraz kontynuować pracy. Dzięki Bogu, że żyję, tylko to się dla mnie liczy” – piosenkarz napisał w swoich sieciach społecznościowych.

Anuel powiedział także, że materiał na jego nowy album zostanie przełożony do odwołaniapodobnie jak zaplanowane występy na żywo również będą musiały zostać przesunięte. Jednak w tej chwili nie wiadomo jeszcze kiedy, więc będziemy musieli śledzić oficjalne kanały.

Nie wiadomo, z jakich powodów wykonawca „Delincuente”, „Pacto” i „Amanece” trafił do szpitala, prosi jednak o objęcie go modlitwą, gdyż najwyraźniej jego stan zdrowia jest wątły.

Zdjęcie pozostawiło w szoku jego zwolenników, którzy zastanawiali się nad dokładnym charakterem nagłej sytuacji medycznej Anuela AA i jego przyszłością zawodową. Stan artysty wywołał falę wsparcia i życzeń od jego fanów i współpracowników ze świata muzycznego.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź