Angela fot. Antena 3

Antena 3 rozpoczyna zdjęcia do „Ángela” i ogłasza obsadę


TV w dalszym ciągu koncentruje się na fikcji narodowej i uruchamia nowe projekty, które uzupełniają jej obszerny i odnoszący sukcesy katalog. Wśród nowych zakładów znajduje się „”, rozgrywana w antenie w prime time, która będzie również dostępna w


”, wyprodukowany przez Buendía Estudios Bizkaia przy udziale TV, to hiszpańska cieszącego się dużym powodzeniem australijskiego serialu „Ángela Black”, którego premiera odbyła się w 2021 roku w sieci ITV.

W „Ángeli” występują , , i . Obsadę uzupełniają między innymi , , oraz dziewczyny Maia Zaitegui i Sua Díez.

Thriller opowiada o życiu Ángeli (), pozornie szczęśliwej kobiety z mężem Gonzalo (), z którym ma dwie córki. Ale pod tą idylliczną fasadą Angela kryje całe piekło przemocy. Zawsze pełna napięcia krucha równowaga Ángeli zostaje zachwiana, gdy spotyka Eduardo (), dawnego kolegę z klasy z liceum, który natychmiast ją pociąga. Jednak dzięki interwencji swojej najlepszej przyjaciółki Esther () Ángela odkryje, że Edu nie jest tym, za kogo się podaje.

„Ángela” rozpoczęła już nagrania w Vizcaya, w tym w naturalnych lokalizacjach w Mungia, Mundaka i Bilbao.

Sonia Martínez i Borja Echeverría są producentami wykonawczymi serialu, a Montse García jest reżyserką Fiction dla Atresmedia.  wyreżyseruje Tito López-Amado.

Lucía Alonso-Allende jest współproducentką wykonawczą serii „Ángela”, a zespół scenariuszowy tworzą Sara Cano i Paula Fabra, z analitykiem scenariusza – Jorge Blas. Emilio Giménez będzie dyrektorem produkcji. Koldo Jones będzie kierował kierownictwem artystycznym. Za zdjęcia odpowiada Teo Delgado.

To jest „Ángela”

Angela z zewnątrz prowadzi pozornie idylliczne życie: ma dwie fantastyczne córki, czarującego męża i spektakularny dom. Jednak ta fasada jest oszustwem i jej utrzymanie kosztuje coraz więcej wysiłku.

Angela to tak naprawdę kobieta molestowana przez obsesyjnego męża, który wmówił jej, że bez niego byłaby niczym. Aż pewnego dnia pojawia się Edu, atrakcyjny młody mężczyzna, który wyjawia jej zaskakujące sekrety i który jest skłonny jej pomóc, eliminując go z jej życia.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź