Adrián Di Monte w nowej wersji El maleficio| ŹRÓDŁO: TELEVISAUNIVISION

Adrián Di Monte w swoim najlepszym momencie: w tej telenoweli zadebiutuje w głównych rolach


Po 11 latach ciężkiej pracy w telewizji młody Kubańczyk będzie rozkoszował się swoją pierwszą główną rolą w TelevisaUnivision


Tak,   zadebiutuje jako główny telenoweli TelevisaUnivision zatytułowanej .

Według konta na Instagramie Confesiones de Famosos, specjalizującego się w telenowelach i serialach, młody człowiek będzie młodym bohaterem tej udanej historii, która powraca po 40 latach.

„Przystojny , po zagraniu kilku antagonistycznych postaci w melodramatach TelevisaUnivsion, stanie przed swoją pierwszą główną rolą w telenoweli ” – czytamy w publikacji Confesiones de Famosos.

Przypomnijmy, że Adrián Di Monte, lat 33, brał udział w telenowelach takich jak Eva Luna, Rosario, Cosita Linda, Voltea Pa' Que Te Enamores, Señora Acero, Diseñondo tu Amor i La Madrastra.

Jego ostatni występ w melodramacie miał miejsce właśnie w nowej wersji La Madrastry pod batutą Álvaro González w 2022 roku, teraz dołącza do świetnej obsady El Maleficio, melodramatu z Fernando Colungą i Marlene Favelą w rolach głównych.

Di Monte udostępnił niedawno na Instagramie serię zdjęć obok aparatu, na których widać, że nagrywa do projektu, którym mogłoby być El Maleficio.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź