rapa fot. movistar

„Rapa” rozpoczyna zdjęcia do swojego ostatniego sezonu


Plus+ ogłasza zdjęcia do trzeciego sezonu „Rapy”, jednego z seriali, które odniosły największy sukces zarówno wśród krytyków, jak i publiczności


W najnowszej części porwanie i oskarżenie o morderstwo postawią Maite i Tomása w ryzach, podczas gdy jego choroba nadal postępuje.

Zdjęcia, które rozpoczęły się w sierpniu i zakończą się w połowie listopada, realizowane są w różnych galicyjskich miastach, takich jak Ferrol, Narón, Valdoviño, Xove, Pontedeume, Miño, Sada, As Somozas i Cedeira; oprócz Bergondo, Abegondo, Fene, As Pontes lub San Sadurniño.

Streszczenie trzeciego sezonu

Choroba Tomása jest już zaawansowana. Maite chciałaby być bardziej obecna na tym trudnym etapie, ale zostaje wplątana w sprawę porwania, która dotyka znaną i skomplikowaną rodzinę w okolicy.

Tomás musi także zmienić swoje priorytety, gdy spotyka go nieprzewidziane wydarzenie: jego stary przyjaciel zostaje oskarżony o morderstwo. Przekonany o jego niewinności wyrusza w okolice stoczni Ferrol, aby to udowodnić, wiedząc, że może to być jego ostatnie śledztwo.

Ekipa

Wraz z Javierem Cámarą i Mónicą López – w roli Tomása i Maite – powracają aktorzy tacy jak Darío Loureiro (w roli Tacho) czy Adrián Ríos (jako Bolaño).

Wśród nowych nabytków trzeciego sezonu znajdują się Cristina Castaño (‘Toy Boy', ‘Lo dejo cuando quiera', ‘Los 13 exorcismos'), Mercedes Sampietro (‘Vestidas de azul', ‘Lugares comunes', ‘Extramuros'), Sheyla Fariña (‘Acacias 38', ‘La piel que habito'), Xosé Manuel Esperante (‘El comisario'), Eva Barreiro (conocida en el plano musical como Eva B), Miguel de Lira (‘Cuñados'), Diego Anido (‘As Bestas') i Aida Oset (‘Moebius', ‘Servir y proteger').

Trzeci sezon, stworzony przez Pepe Coirę i Frana Araújo, powraca w reżyserii Jorge Coiry, który był odpowiedzialny za pierwszą część, a odcinek wyreżyserował także .

Premierę ostatniego sezonu „Rapy” zaplanowano na 2024 rok. Pierwsze dwie części dostępne są na żądanie w Plus+.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź