Scarlet Gruber - Ella soy yo fot. Televisa

Pięć bioserii, których nigdy nie zapomnisz


Gorączka serii o życiu artystów trwa… „: Gloria Trevi ” to potwierdza


Życie niektórych osobowości jest dla niektórych bardzo atrakcyjne i producenci o tym wiedzą do tego stopnia, że ​​stworzyli różne bioserie, które pozostaną w pamięci Ameryki Łacińskiej i nie tylko.  

Biorąc pod uwagę rozkwit, jaki wywołała najnowsza  biograficzna Gloria Trevi wyprodukowana przez Carlę Estradę dla Televisa, postanowiliśmy przedstawić wam 5 najbardziej imponujących bioserii w historii.


,

zawsze był dla swoich fanów zagadką, ta atmosfera tajemniczości dodała milionom fanów, którzy znacznie bardziej uzależnili się od jego stylu, ale bez wątpienia jego biograficzna, która szczegółowo opowiadała o jego dzieciństwie, młodości i dojrzałości, wygenerowała zjawisko, przez które wznowił karierę artystyczną.

miał swoją premierę w 2018 roku w serwisach Netflix i Telemundo, a producentami są Gato Grande i MGM Televisión.,

Bioseria została zainspirowana życiem Vicente Fernándeza, idola muzyki ranchera na świecie. I rywalizował z El último Rey..

Był to pierwszy wyprodukowany w Meksyku dla Caracol Televisión przez Dago Garcíę, Amparo Gutiérrez, Lisette Osorio, Catalinę Porto i Harolda Sáncheza. Za reżyserię odpowiada: Fernando Urdapilleta, Conrado Martínez i Andrés Lizarazo.Maria Felix, La Dona

Historia La Doña powróciła na ekrany za pośrednictwem platformy ViX Plus w ramach produkcji Carmen Amendáriz.

W serii ukazane zostało życie emblematycznej postaci Meksyku i świata: „Kobieta, która wyprzedziła swoje czasy, która przełamała stereotypy” – powiedział producent.Hasta Que Te Conocí powstało na podstawie życia słynnego meksykańskiego piosenkarza i autora tekstów Juana Gabriela i został wyprodukowany przez Somos Productions i BTF Media. Za dystrybucję TNT odpowiedzialna była firma Disney Company Latin America.

Akceptacja publiczności była tak imponująca, że ​​otrzymał nominację do Premio Platino 2017 w kategorii Najlepszy iberoamerykański miniserial lub serial filmowy oraz był nominowany do Międzynarodowych Nagród Emmy.Su Nombre es Dolores, la Jenn que yo Conocí

Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez publiczność. Jej tragiczna śmierć wywołała na świecie wiele smutku i wątpliwości, a widzowie spodziewali się rozwiązania tego w fikcji.

Su Nombre es Dolores, la Jenn que yo Conocí zostało wyprodukowane przez BTF Media, Dhana Media, TuyoTV i LatinWe na podstawie książki o tym samym tytule napisanej przez Pete'a Salgado.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź