„Paquita Salas” będzie miało nowy sezon


Fani serialu Los Javis „” z niecierpliwością czekają na potwierdzenie jego ewentualnego powrotu z nowym sezonem odcinków


Aktorka , znana z roli Magüi, zaufanej asystentki Paquity, przekazała tę wiadomość, wywołując znaczny szum w sieciach społecznościowych. Podczas promocji swojego nowego thrillera „El cuco” Cuesta w rozmowie z RAC1 ujawniła, że powrót serialu jest już faktem, choć nie ma jeszcze ustalonej daty.

Cuesta również ciepło wypowiadała się o swojej postaci Magüi, opisując ją jako jedną z najważniejszych ról w swojej karierze. Według niej wpływ Magüi na opinię publiczną to „jedna z najwspanialszych rzeczy”, jaka może przytrafić się aktorowi.

Ponadto zapewniła, że ​​zarówno ona, jak i twórcy serialu, Javis, są podekscytowani kolejnym sezonem, choć nie może zdradzić więcej szczegółów.

Z drugiej strony, Cuesta miała wczoraj premierę „El cuco”, trzymającego w napięciu filmu w reżyserii Mara Tarragony. W filmie gra Annę, która wraz ze swoim partnerem Markiem decyduje się na wymianę domu z Hansem i Olgą, niemieckim małżeństwem. Jednak sprawy przybierają mroczny obrót, gdy zdają sobie sprawę, że ich nowi „przyjaciele” mają złowrogie zamiary.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź