Rigo fot RCN

Oryginał 'Rigo’ kontra kopia: zobacz, jak Juan Pablo Urrego wygląda w kolumbijskiej bioserii!


Na kilka dni przed wielką premierą dzielą się wspólnym zdjęciem oryginalnej postaci i jego odtwórcy


i Rigoberto Urán spotkali się niedawno podczas premiery , bioserii odnoszącego sukcesy kolumbijskiego sportowca.

Gwiazdy pozowały razem przed kamerami podczas konferencji prasowej promującej , który zapowiada się na sukces w Kolumbii, a wkrótce i na świecie.

Pamiętajmy, że Urrego to aktor, na którym spoczywa wielka odpowiedzialność za powołanie do życia kolarza, który zdobył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2022 r. i zasłużył na drugie miejsce w Giro d'Italia w 2013 r.Kiedy kolumbijscy widzowie zobaczyli to zdjęcie, zareagowali: „Jak przystojnie wyglądają”; „Ile piękna się łączy”; „Dwaj wielcy przedstawiciele naszego kraju”; „Juan Pablo jest bardzo podobny do Rigo”; „Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ten wspaniały ”.

Internauci fizycznie porównali Juana Pabla z Rigo i stwierdzili, że są zadowoleni z wyniku.

Oto historia Rigo

Rigo ukazuje życie szczęśliwego i czarującego mężczyzny, który ciężko pracuje, aby spełnić swoje marzenia. Zaczynał jako sprzedawca na loterii, recykler, pracownik stacji benzynowej i pomocnik lokalnej ciężarówki, ale pewnego dnia stał się świetnym kolarzem i udało mu się stanąć na podium głównych wyścigów etapowych świata. 

Data premiery Rigo

pojawi się na kanale w nadchodzących dniach. Udostępnili już kilka zapowiedzi z udziałem Juana Pabla i jego partnerki Any Maríi Estupiñan. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź