Entre tierras fot Atresmedia

Nowe zdjęcia „Entre tierras”, nowego hiszpańskiego serialu


w dalszym ciągu promuje premierę „” na swojej platformie płatniczej Premium. Film fabularny z w roli głównej pojawi się w przyszłym tygodniu


będzie miał premierę „” 10 września . Nowa fabuła TV, która również prezentuje oficjalny zwiastun, to emocjonalny dramat, którego akcja rozgrywa się na wiejskich terenach Hiszpanii lat sześćdziesiątych i opowiada pełną pasji historię kobiety, która potrafi porzucić własne marzenia i aspiracje, poświęcając się dla rodziny.

„Entre Tierras” będzie dostępne wcześniej dla użytkowników premium atresplayer. Później będzie można go zobaczyć także w prime time na antenie . Fabuł będzie liczyć dziesięć 50-minutowych odcinków, a kręcono je w różnych miejscach w Kastylii-La Mancha, a także w Almerii.

występuje w serii „Entre Tierras”.  prowadzi także obsadę, w skład której wchodzą: Juanjo Puigcorbé, Carlos Serrano, Begoña Maestre, Llorenç González, Inma Cuevas, Belén Écija, Magdalena Tejado, Mateo Medina, Clara Garrido, Martín Abelló Sevillano, Inma Pérez-Quirós, Gonzalo Kindelán i Malena Gutierreza.

To jest „Entre Tierras”

María jest skromną młodą Andaluzyjką, która zmuszona jest poślubić właściciela ziemskiego z La Manchy w zamian za zapewnienie przez niego dobrobytu ekonomicznego jej rodzinie. 

Jednak po przybyciu do La Manchy nic nie jest takie, jak myślała: jej obecność nie podoba się mieszkańcom, a ponadto będzie musiała stawić czoła cichym wrogom i udręczonemu mężowi, który okazuje się nie być osobą, której się spodziewała.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź