Pablo Molina fot facebook

Nie żyje Pablo Molina, członek Todos Tus Muertos


Interpretator uważany jest za jednego z największych przedstawicieli reggae i rocka w Ameryce Łacińskiej


, który był jednym z głównych głosów takich zespołów jak i Lumumbazmarł w wieku 58 lat po długiej walce z rakiem – ogłosiły w oświadczeniu jego dzieci.

Argentyński piosenkarz zaczął odchodzić ze sceny po tym, jak przedstawił pewne dolegliwości zdrowotne wynikające z choroby nowotworowej, z którą od dawna walczył. Wiadomość o jego śmierci stała się oficjalna dzięki wiadomości przekazanej przez jego bliskich.

„Jako dzieci Pabla chciały poinformować, że dzisiaj po latach walki z rakiem zmarł nasz ojciec. Chcieliśmy podziękować wszystkim jego bliskim i fanom za całe wsparcie, jakie zawsze okazywali naszemu ojcu. Spoczywaj w mocy” – napisali.Zgodnie z oczekiwaniami, fani artysty byli poruszeni tą stratą, zwłaszcza że uznawano go za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli takich gatunków muzycznych jak reggae i w Ameryce Łacińskiej.Jeśli chodzi o karierę, dołączył do grupy w 1993 r. , odszedł w 1998 r., jednak po latach wrócił. Z kolei w latach 1996-2000 był członkiem muzycznego tria Lumumba. Pomimo roli w tych ważnych projektach Molina kontynuował pracę nad karierą solową.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź