claudia Martin fot Instagram

„Nadchodzi nowa, piękna postać, która niesie ze sobą wiele wyzwań”: Claudia Martín jest bohaterką nowej telenoweli Televisa


powtarza się jako bohaterka Televisy, tym razem z pomocą producenta Juana Osorio 


Meksykanka od debiutu w 2015 roku dodaje do swojej kariery ważne produkcje, ale w ostatnich latach prze naprzód.

Najpierw wyróżniła się w obsadzie Fuego Ardiente, potem zagrała w najnowszej wersji Los Ricos También Lloran, pojawiła się w nowym sezonie Mujeres Asesinas, także w Vencer la Culpa, a teraz jest bohaterką nowej telenoweli Juana Osorio.

Sam producent podczas wywiadu dla programu Hoy potwierdził obecność Claudii Martín w obsadzie

„Tak żebyś wiedział, to . To oryginalna historia stworzona przez Pabla Ferrera, Santiago Pinedę, Martę Jurado i cały zespół literacki. Cieszy fakt, że zamierzamy dotrzeć do serc widzów o ósmej trzydzieści, ale nie ma to nic wspólnego z opowiedzianą historią” – ujawnił. Kilka minut później i po potwierdzeniu jej udziału nie musieliśmy długo czekać na jej reakcję za pośrednictwem konta na Instagramie. 

Meksykanka ponownie opublikowała wywiad z Osorio i wraz z nim podała kilka szczegółów na temat swojej postaci. 

„Nadchodzi nowa, piękna postać, która niesie ze sobą wiele wyzwań aktorskich, technicznych i fizycznych. Dziękuję bardzo Juanowi Osorio za tę możliwość” – napisała. 


fot. Instagram
fot. Instagram

Reakcje

W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze na temat nowej wiodącej roli Claudii Martin i choć jedni byli zadowoleni z wyboru producenta, inni zapewniali, że w Televisie trzeba widzieć nowe talenty, a nie „tych samych starych ludzi”.

Są także częścią obsady 

Jak na razie potwierdzono, że w obsadzie znaleźli się Wendy Guevara (obecnie jednak poinformowała, że jednak nie wystąpi z powodu innych projektów), Nicola Porcella, Daniel Elbittar i Antonia Mayer.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź