La Mesías fot. Movistar

Movistar Plus+ wyznacza premierę 'La Mesías’


Oryginalna we współpracy z Suma Content pojawi się na platformie 11 października


, oryginalna stworzona we współpracy z Suma Content, napisana, wyreżyserowana i wyprodukowana przez Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo, pojawi się na platformie 11 października.  oznacza powrót pary twórców trzy lata po ich ostatnim występie w roli reżyserów i scenarzystów.

La Mesías to najbardziej ambitny i złożony projekt pary twórców, po sukcesach takich jak La Llamada, Paquita Salas czy Veneno i napisali i wyreżyserowali 7 odcinków składających się na La Mesías.

Ta ambitna produkcja zostanie zaprezentowana 29 września w Oficjalnej Sekcji 71. edycji Festiwalu Filmowego w San Sebastián z udziałem jej twórców, producentów i obsady serialu.

, , , , , , , i Cecilia Roth prowadzą obsadę tej oryginalnej fikcji, w której wyróżniają się także aktorki Nora Navas, Gracia Olayo, Aixa Villagrán i Carla Díaz, Betsy Túrnez, Ángeles Ortega, Mari Paz Sayago i Rossy de Palma.

Co więcej, La Mesías ma bardzo młodą obsadę, która miała już za sobą premierę na ekranach: Irene Balmes, Bruno Núñez, Carla Moral, Lluc Jornet, Iona Roig, Sara Martínez, Joana Buch, Arlet Zafra i Ninoska Linares, które dają życie chłopcom, dziewczęta i młodzież.

W obsadzie znaleźli się także Cristina Rueda, Mabel Olea, Valeria Collado, Ania Guijarro, Sara Roch, Carla Linares, Javier Beltrán, Vicenta Ndongo, Eric Balbás, George Steane, Mariona Terés, Daniela Santiago, Nacho Vigalondo i Laia Marull.

Plus+ International będzie zarządzał międzynarodową sprzedażą serii.

Streszczenie:

Wirusowe wideo chrześcijańskiego zespołu muzycznego składającego się z kilku sióstr wpływa na życie Enrica, mężczyzny udręczonego dzieciństwem naznaczonym fanatyzmem religijnym i jarzmem matki z mesjańskimi urojeniami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź