La Mesías fot. Movistar

Movistar Plus+ udostępnia zwiastun „La Mesías”, nowego serialu wyprodukowanego wspólnie z Los Javis


”, oryginalny powstały we współpracy z Suma Content, napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo, pojawi się na platformie w środę, 11 października wraz z premierą dwóch pierwszych odcinków. Następnie w każdy czwartek ukaże się nowy, premierowy odcinek


Ponadto jutro, w piątek 29 września, zostanie zaprezentowany w Oficjalnej Sekcji 71. edycji Festiwalu Filmowego w San Sebastián z udziałem Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo, scenarzystów, producentów i reżyserów „La Mesías”, a także ich bohaterów.

Fabuła opowiada o wirusowym wideo chrześcijańskiej grupy popowej składającej się z kilku sióstr, które wpływa na życie Enrica, mężczyzny udręczonego dzieciństwem naznaczonym fanatyzmem religijnym i jarzmem matki z mesjańskimi urojeniami.

Macarena García, Roger Casamajor, Lola Dueñas, Carmen Machi, Ana Rujas, Albert Pla, Amaia, Biel Rossell Pelfort i Cecilia Roth prowadzą obsadę tej oryginalnej fikcji, w której wyróżniają się także aktorki Nora Navas, Gracia Olayo, Aixa Villagrán i Carla Díaz, Betsy Túrnez, Ángeles Ortega, Mari Paz Sayago i Rossy de Palma.

Co więcej, „” ma bardzo młodą obsadę, która doczekała się pierwszych zdjęć: Irene Balmes, Bruno Núñez, Carla Moral, Lluc Jornet, Iona Roig, Sara Martínez, Joana Buch, Arlet Zafra i Ninoska Linares, którzy dają życie chłopcom, dziewczętom i młodzieży.

W obsadzie znaleźli się również Cristina Rueda, Mabel Olea, Valeria Collado, Ania Guijarro, Sara Roch, Carla Linares, Javier Beltrán, Vicenta Ndongo, Eric Balbás, George Steane, Mariona Terés, Daniela Santiago, Nacho Vigalondo i Laia Marull.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź