Lucero fot. youtube

Lucero ujawnia swoje umiejętności magiczne w pierwszym zwiastunie 'El Gallo de Oro’


Meksykańska aktorka i nie tylko występuje w melodramacie, ale także błyszczy w pierwszej promocji


Przypadek lub magia odegrają ważną rolę w  i La Caponera gdzie gra ukochana , co właśnie ujawniła w zwiastunie serialu .

W promocji widzimy podsumowaną dumę, tajemniczość i bogactwo meksykańskiego dziedzictwa i kultury popularnej oraz wszechświat pełen palenques, gier karcianych, walk kogutów, zakładów i wędrownego życia w wiejskich miasteczkach.

„Mówią, że przynoszę szczęście każdemu, kto jest po mojej stronie, i to jest mój pech” – powiedziała na początku filmu.

W tym samym klipie postać grana przez José Rona ratuje ją przed śmiercią w płomieniach.Przypomnijmy, że to adaptacja powieści Juana Rulfo, jednego z najważniejszych odniesień w literaturze uniwersalnej XX wieku i prekursora realizmu magicznego.

Akcja rozgrywa się w Meksyku, w latach czterdziestych XX wieku, kiedy wstrząsy rewolucyjne wciąż się trzęsły, a bieda i zmiany, jakie ze sobą niosła, zostały przezwyciężone.

Hidalgo i San Luis Potosí to lokalizacje wybrane przez producentów do nagrania tego melodramatu, w którym biorą udział także aktorzy kalibru Alejandro Ávila, Luis Felipe Tovar, Adriana Williams, María Aura, Axel Alcántara, Roberta de la Portilla, Alberto Estrella.

Data premiery

z José Ronem i Lucero w rolach głównych pojawi się na ekranach  20 października w 10 odcinkach. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź