juan-osorio-anahi-fot-youtube

Juan Osorio nazwał Anahí grubą i teraz tego żałuje? Tak powiedział o ostatniej aferze, która wpływa na jego wizerunek


, oskarżony o bycie odpowiedzialnym za zaburzenia odżywiania Anahí, nie wahał się odpowiedzieć


Piosenkarka, która obecnie wraz z kolegami z RBD jest w trasie koncertowej, udzieliła odkrywczego wywiadu dziennikarzowi Lópezowi Dóridze, w którym stwierdziła, że ​​ Televisy spowodował u niej problemy z anoreksją i bulimią, z którymi zmagała się od lat. 

Według Anahí twórca powiedział jej, że była uważana za protagonistkę telenoweli, ale w zasadzie musiałaby schudnąć, bo była zbyt pulchna. 

Meksykanka ograniczyła się do nie ujawnienia nazwiska podejrzanego i dlatego rozpoczęły się oskarżenia wobec Juana Osorio. W tym sensie oraz w odpowiedzi na otrzymane ostre komentarze były partner Niurki Marcos przerwał milczenie i zaprzeczył, jakoby był w to zamieszany.

„Anahí i ja jesteśmy, wraz z jej mężem, jak sądzę, bardziej przyjaciółmi. Nigdy jej nie mówiłem nic o jej budowie ciała, na pewno nie. Prawda jest taka, że ​​mnie to nie dotyczy, nigdy nie mówię aktorce „jesteś tym czy tamtym”. Jeśli będę jej w jakiś sposób potrzebować, porozmawiamy i ona po prostu wraca do formy” – wyjaśnił na spotkaniu z prasą.

Następnie zapewnił, że zawsze zwraca się do innych z szacunkiem i nigdy nie prosił Anahí o żadne z powyższych. 

„Kocham ją tak bardzo. Staram się bardzo szanować ludzi i moich kolegów” – podsumował popularnej telenoweli El Amor Invencible.Przypomnijmy, że wiodącą rolą, o której wspomniała Anahí, była nowa wersja Quinceañera, projekt, w którym ostatecznie wzięła udział, ale wyreżyserowany został przez Pedro Damiána i miał swoją premierę w połowie 2000 roku na ekranach kanału Las Estrellas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź