Gloria Trevi fot. Instagram

Gloria Trevi „królową” rankingu z „Ellas soy yo”


  Trevi staje się trendem gromadzącym miliony wyświetleń w swoim bioserialu


” to , w którym występują Scarlet Gruber, Ingrid Martz, Lessy Hernández, Regina Villaverde i Jorge Poza.

Po tym, jak 20 lat temu we wszystkich mediach pojawiła się historia Glorii Trevi, wróciła, by zabawiać meksykańskie rodziny. 

Według danych Nielsen IBOPE Mexico, bioserial „” stał się najchętniej oglądanym programem w ogólnokrajowej, meksykańskiej telewizji otwartej, po zarejestrowaniu 6,3 miliona widzów. W oficjalnym oświadczeniu Televisa bioseria wyprzedziła swoją najbliższą konkurencję o ponad 149%. 

Z drugiej strony wspomniany projekt opowiada historię piosenkarki i autorki tekstów, dotarł do Las Estrellas, po osiągnięciu sukcesu na platformie ViX, gdzie miał swoją premierę 11 sierpnia, będąc najczęściej oglądanym serialem na poziomie Premium platformy

Produkcja Carli Estrada 

Ellas soy yo, Trevi”wyprodukowane przez Carlę Estradę,  przedstawia historię Glorii de los Ángeles Treviño Ruiz, 15-letniej dziewczyny, która podróżuje z Monterrey do CDMX, aby wziąć udział w telewizyjnym konkursie mającym na celu znalezienie sobowtóra słynnej młodej aktorki (Lucerito). 

Jestem bardzo wdzięczna opinii publicznej, wszystkim mediom za pomoc w rozpowszechnianiu, tego przesłania (serii biologicznej). Ta historia będzie kontynuowana, ponieważ nie umarłam. Dzięki Bogu, teraz mam się dobrze” – powiedziała Gloria podczas premiery w otwartej telewizji. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź