Farruko, Grupo Frontera, Marc Anthony & inni wystąpią na gali Billboard Latin Music Awards 2023


, , , , , , , i Yng Lvcas również należą do wykonawców tegorocznej gali rozdania nagród


, , , , , , , , , , i Yng Lvcas dołączają do listy artystów, którzy wystąpią na gali Billboard Latin  Music Awards 2023, która odbędzie się w czwartek, 5 października.

Billboard  i Telemundo w poniedziałek (11 września) ogłosiły drugą rundę wykonawców, którzy wystąpią na scenie w Watsco Center w Coral Gables na Florydzie. Program będzie transmitowany na żywo w Telemundo i jednocześnie w hiszpańskiej rozrywkowej sieci kablowej Universo, w Peacock i aplikacji Telemundo. W całej Ameryce Łacińskiej i na Karaibach będzie dostępny w Telemundo Internacional.

Wśród wcześniej ogłoszonych wykonawców są Calibre 50, Chiquis, El Alfa, Eladio Carrión, Justin Quiles, Los Ángeles Azules, Manuel Turizo, Marshmello, Myke Towers, Peso Pluma, Tini i Yandel.

W tym roku meksykańska sensacja muzyczna Peso Pluma znajduje się na czele listy finalistów z 21 nominacjami w 15 kategoriach.

Za Peso Plumą plasują się Bad Bunny i  z 15 nominacjami każdy, w tym cztery razem za ich współpracę „un X100to”,  Karol G ma 13, a Shakira i Fuerza Regida mają po 12. 

Los Angeles Azules otrzyma  nagrodę za całokształt twórczości podczas Latin Billboard Music Awards 2023, a Ivy Queen zostanie uhonorowana nagrodą Icon Award.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź