Co wiadomo o bioserialu Fidela Castro z Diego Bonetą w roli głównej


Wszystko jest przygotowane na premierę bioserialu o byłym prezydencie Kuby


Dzieciństwo przywódcy politycznego, rozmowy z innymi prezydentami z różnych krajów i takie czy inne nieporozumienia można będzie zobaczyć w bioserialu Fidela Castro.

Po ożywieniu Luisa Miguela w meksykański serii aktor  będzie odpowiedzialny za wcielenie się w Castro w dorosłym życiu i przygotowuje się z nauczycielami rewolucji ńskiej.

„Naprawdę nauczyłam się nie mieć oczekiwań wobec niczego. Robię to, co muszę. Produkuję i gram w tym filmie i skupiam się, przygotowując się wraz z nauczycielami rewolucji ńskiej, aby dowiedzieć się wiele o dzieciństwie Fidela” – ujawnił Boneta meksykańskim mediom.

Artysta skorzystał z okazji i wyjaśnił, że sam produkuje i że „nie rozmawiałem z nikim z jego rodziny”, ponieważ skupia się on na „bardzo konkretnym etapie życia Fidela, nie jest to film biograficzny, więc Kubański akcent tam pasuje.”Kim był ?

Nazywał się Fulgencio Batista Zaldívar i był kubańskim politykiem, wojskowym i dyktatorem. Był też konstytucyjnym prezydentem Kuby od 1940 do 1944 i dyktatorem od 1952 do 1959.

Data premiery

Nie ma dokładnej daty premiery, ale w sieciach społecznościowych podają, że będzie to początek 2024 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź