Berlin fot Netflix

’Berlin’, spinoff 'La casa de papel’, ma już datę premiery


Serial zadebiutuje na 29 grudnia


Premiera w Berlinie odbędzie się 29 grudnia. Spinoff / opowiada o jednym z najbardziej niezwykłych napadów kultowej postaci granej przez , który ponownie wciela się w hedonistycznego i przebiegłego Berlina.

Wraz z nim mamy jego nowy zespół: Michelle Jenner (Isabel) gra Keilę, wybitną inżynier elektroniczną; Tristán Ulloa (Fariña) wciela się w Damiana, profesora-filantropa i powiernika z Berlina; Begoña Vargas (Bienvenidos a Edén) gra Cameron, kamikaze, która zawsze żyje na krawędzi; Julio Peña Fernández („A través de mi ventana / Przez moje okno”) gra Roi, wiernego dziedzica Berlina; a Joel Sánchez gra Bruce'a, nieustępliwego człowieka czynu w gangu. Itziar Ituño („”) i Najwa Nimri („La casa de papel”) ponownie wcielają się w role funkcjonariuszy policji Raquel Murillo i Alicji Sierra.

Obsadę uzupełniają Samantha Siqueiros (Señora Acero), Julien Paschal (Un año, una noche), Masi Rodríguez i Rachel Lascar (A través de mi ventana).

Autorami ośmiu odcinków serialu są Álex Pina (La casa de papel, Sky Rojo) i Esther Martinez Lobato (La casa de papel, Sky Rojo), a za scenariusz odpowiadają Álex Pina, Esther Martinez Lobato, David Barrocal, David Oliva i Lorena G. Maldonado, reżyserią zajmują się Albert Pintó (Sky Rojo, Malasaña 32), David Barrocal (Sky Rojo) i Geoffrey Cowper (Tercer Grado).

Streszczenie:

Są tylko dwie rzeczy, które mogą zamienić nędzny dzień w cudowny dzień: jedna to miłość, a druga to łup wart milion dolarów. To są siły napędowe, które poruszają Berlina w jego złotych latach, kiedy jeszcze nie ma pojęcia o swojej chorobie i nie jest zamknięty jak szczur w Mennicy. Tutaj poświęca się przygotowaniu jednego ze swoich najbardziej niezwykłych napadów: sprawieniu, by 44 miliony klejnotów zniknęły jak w iluzji, i w tym celu ma jeden z trzech gangów, z którymi rabował w swoim życiu.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź