Los artistas: primeros trazos fot Prime Video

Zwiastun i data premiery „Los artistas: primeros trazos”


jest pierwszym dziełem telewizyjnym bestsellerowej pisarki Maríi Dueñas, z Maxi Iglesiasem i Ximeną Romo w rolach głównych, a premiera odbędzie się 8 września


zaprezentowało serialu „”, który będzie można oglądać wyłącznie w Hiszpanii i Portugalii 8 września, po udanej podróży przez Amerykę Łacińską i Stany Zjednoczone.

Oryginalna produkcja ViX będąca pierwszą pracą telewizyjną bestsellerowej pisarki María Dueñas (‘La Templanza‘, ‘El tiempo entre costuras‘), z Maxi Iglesiasem („Velvet ”, „Valeria”),  (‘Señorita 89‘) i Francesc Garrido (‘Waiting for May‘, ‘El jaguar‘). 

jest najnowszym dodatkiem do subskrypcji Prime. Członkowie Prime w Hiszpanii mogą korzystać z ofert, wygody i rozrywki w ramach jednej subskrypcji.

Los artistas: primeros trazos”  opowiada  historię Caty (), młodej meksykańskiej znawczyni sztuki, która kończy pracę w przeciętnej restauracji w Madrycie, oraz Yago (), młodego hiszpańskiego handlarza antykami, którego pech zmusza do zamknięcia firmy i poszukiwania nowych możliwości.

Nieoczekiwanie poznają się, a chemia między nimi w połączeniu z potrzebą znalezienia wyjścia z trudnej sytuacji sprawia, że ​​są uwodzicielską parą poszukującą nabywców na wspaniałe dzieła sztuki.

Problem w tym, że takie prace są fałszywe. Mimo to swoim talentem, bezczelnością i śmiałością osiągną swoje cele w atrakcyjnym, wciągającym serialu, pełnym człowieczeństwa, nieoczekiwanych zwrotów akcji, ironii i piękna.została wyprodukowana przez 360 Powwow i Isla Audiovisual pod kierunkiem Joaquína Llamasa, Oriola Ferrera i Manuela Sanabrii, a producentami są Daniel Gutman i Víctor García. 

Zespół scenariuszowy tworzą Rocío Martínez Llano jako koordynator, Germán Aparicio, José Camacho, Natacha Caravia i Oscar Gómez, którzy współpracowali z Maríą Dueñas, Víctorem Garcíą, Manuelem Sanabrią i Lolą Moreno przy opracowywaniu i pisaniu scenariusza .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź