Wendy Guevara fot Instagram

Wendy Guevara akceptuje soczysty projekt Juana Osorio: „Będzie fajny”


Po zapewnieniu, że poświęci się animacji i odrzuceniu propozycji odnoszącego sukcesy meksykańskiego producenta, influencerka nagle się zgodziła


Propozycje spadły na Wendy Guevarę po tym, jak została koronowana na zwyciężczynię pierwszego sezonu La Casa de los Famosos México, ale jedną z pierwszych osób, która zaproponowała jej pracę, nawet nie znając finału programu, był  i choć próbowała to odrzucić, nie mogła się oprzeć soczystemu projektowi.

W tym tygodniu Guevara potwierdziła, że ​​weźmie udział w , telenoweli, w której towarzyszyć jej będzie jej wspaniały przyjaciel Nicola Porcella. 

„Tak, będziemy teraz często się spotykać w Televisie. Pan chce, abyśmy Nico i ja wystąpili w powieści i będzie super! Tam zamierzam go częściej widywać” – powiedziała Guevara podczas spotkania z meksykańskimi mediami.

Kilka dni temu meksykańska influencerka zaprzeczyła jej udziałowi w nowej telenoweli Osorio, ale wszystko wskazuje na to, że oferta uległa poprawie i nie mogła się oprzeć: osiągnęła cenę.Przypomnijmy, że Osorio niedawno skomentował, że włączenie finalistów La Casa de los Famosos México było odpowiedzią na prośbę jego wiernych fanów.

„Nicola i Wendy wystąpią w mojej powieści, żeby wiedzieli, że zawsze zwracam uwagę na publiczność, na was, którzy jesteście fanami Team Infierno” – skomentował Osorio w wywiadzie dla Maríi Patricii Castañedy.

Ze swojej strony Nicola Porcella nie złożył żadnych oświadczeń na temat swojego udziału w .

Gdzie i kiedy obejrzeć Un Amor Sin Recetas?

pojawi się pod koniec 2023 roku na kanale Las Estrellas de . Nie do ominięcia!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź