To drugi sezon „Todos mienten / Wszyscy kłamią”, jednego z głównych projektów Movistar Plus+ w tym sezonie


Sekrety, oszustwa, półprawdy, zazdrość, niespodziewane zwroty akcji, przeskoki w czasie i ukryte intencje bohaterów to po raz kolejny główne składniki drugiego sezonu „


stworzony przez Pau Freixasa dla Plus+ we współpracy z Filmax to jeden z głównych projektów fabularnych platformy i można przewidzieć, że będzie to jedna z pierwszych produkcji, które będą miały premierę w nowym sezonie telewizyjnym.

W drugim sezonie „ / ” (w Polsce pierwszy sezon dostępny na ) po raz kolejny wystąpi gwiazdorska obsada, w tym Irene Arcos, Natalia Verbeke, Eva Santolaria, Leonardo Sbaraglia, Juan Diego Botto, Ernesto Alterio, Miren Ibarguren, Jorge Bosch, Carmen Arrufat, Berta Castañé, Lu Colomina, Amaia Salamanca i Marc Balaguer. Wśród nowych aktorów są Alberto San Juan i Kiti Mánver, którzy wcielą się odpowiednio w Beto i Ángelę.

Fabuła kontynuuje historię Belmonte, który próbuje dojść do siebie po niedawnym morderstwie Ivána. Jej rzekomy autor, Néstor, uciekł, a mieszkańcom gminy brakuje czasu na rozpalenie grilla i przewrócenie spokoju.

Macarena i Ana uciszają łączącą ich tajemnicę, zabili i pozbyli się zwłok Néstora, wrzucając je do kamieniołomu. Są przekonani, że wszystko jest pod kontrolą, że wszystko będzie dobrze, to kwestia czasu i zapomnienia o sprawie.


Todos mienten , Wszyscy kłamią fot movistar+
, Wszyscy kłamią fot +

Nie liczyli jednak na to, że policja znajdzie ciało w opuszczonej chatce. Jest rozłożone przez wapno i jest nie do poznania. Ale ma pierścień Néstora i wszystko wskazuje na to, że to on. Jak to możliwe? Jeśli Macarena i Ana wrzuciły go do kamieniołomu, co on robi w tym miejscu? A jeśli to nie Néstor, to kim są te zwłoki?

Muszą dowiedzieć się, co się dzieje, zanim dowiedzą się o nich. Ktoś tu kłamie, a może wszyscy tak mają?

Zdjęcia do drugiego sezonu trwały ponad 12 tygodni w 26 naturalnych lokalizacjach w 20 gminach w prowincji Barcelona i na wybrzeżu Costa Brava, od Katalonii przed Pirenejami na południe od Barcelony.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź