shakira fot. youtube

Shakira odnosi kolejny sukces: to jej nowy powód do świętowania


ma nowy powód do uśmiechu. Kolumbijska gwiazda zostanie w ten sposób uhonorowana na gali


 świętuje nowe osiągnięcie. Jak podaje PEOPLE ,kolumbijska gwiazda otrzyma specjalną nagrodę podczas gali . 46-letnia artystka odbierze upragnioną nagrodę Video Vanguardia Award podczas gali, która odbędzie się 12 września w arenie Prudential Center w New Jersey.Shakira zaśpiewa także na rozdaniu nagród, gdzie jest nominowana w czterech kategoriach. Barranquillera ma nominacje w kategorii „Najlepsza współpraca” za duet „TQG” z Karolem G oraz w kategorii „Najlepsza piosenka latynoska” za hity „TQG” i „Acrostic”.

Od swojego debiutu w latach 90. szturmem zdobywała listy przebojów, a teledyski były doceniane przez publiczność. Sześć z nich – „Hips Don't Lie” z Wyclefem Jeanem, „Waka Waka (This Time for Africa)”, „Chantaje” z Malumą, „La Bicicleta” z Carlosem Vivesem, „La La La (Brazil 2014) z Carlinhos Brown i „Perro Fiel” z Nickym Jamem — ma ponad miliard wyświetleń na YouTube.

Pobiła także rekordy dzięki sukcesowi swojej współpracy z argentyńskim DJ-em Bizarrapem „Music Sessions #53”,, docierając na szczyty list popularności na całym świecie.

Swoją pierwszą nagrodę MTV otrzymała w 2000 roku za piosenkę „Ojos así”. Zdobyła także nagrodę MTV za duet z Beyoncé w „Beautiful Liar”, a także inne statuetki Moonmana czyli „Człowieka z księżyca”, które ma już w domu.

Inni zdobywcy nagrody Video Vanguardia Award w ubiegłych latach to między innymi: The Beatles, David Bowie, Madonna, Beyoncé, Rihanna, Janet Jackson i Pink.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź