Natasha Klauss fot Pasion de Gavilanes Telemundo

Sarita z 'Pasión de Gavilanes’ pokazuje swój powrót do telenoweli


Po potwierdzeniu trzeciego sezonu kolumbijskiego melodramatu aktorka pokazuje swoją radość


, ukochana Sarita z / Gorzkiej zemsty, przypomniała sobie w ten czwartek niektóre chwile, które przeżyła w nagraniach odnoszącej sukcesy telenoweli.

„Mi 2… zawsze świetny TBT ”, napisała artystka w klipie wideo, w którym pojawia się kilka obrazów z nagrań serii wyprodukowanej przez Hugo Leóna Ferrera i Marcosa Santanę dla Caracol TV i .Chociaż nie ma potwierdzenia obsady trzeciego sezonu, fani Klauss zapewniły, że będzie jedną z aktorek, które staną się jego częścią i ponownie tchnie życie w Saritę Elizondo.

„Wiemy, że będziesz w trzecim sezonie, potwierdź to”; „Nie wahaj się zaakceptować bycia w trzecim”; „Chcemy więcej szczegółów na temat trzeciego sezonu Pasión de Gavilanes”; „Moja ulubiona na zawsze”; „Co za wspaniałe wspomnienia Nata”; „Potrzebujemy trzeciego, aby nadal zbierać te chwile”, to niektóre z komentarzy, które wyróżniały się w sieciach społecznościowych.

Natalia Klauss nie wypowiadała się na temat swojego powrotu do kolumbijskiej telewizji, a tym bardziej na temat trzeciego sezonu Pasión de Gavilanes… Jednak bohater opowieści, Mario Cimarro, niedawno potwierdził, że to nastąpi.

„Nadchodzą ważne rzeczy. Fani nalegali, aby Pasión de Gavilanes miał kontynuację, a drugi sezon powstał, i cóż, dzięki nim ma powstać ”- ujawnił Cimarro.

Będziemy dalej podążać tropem kolejnych informacji!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź