La venganza de Analía

Poznaj wielkich nieobecnych 'La Venganza de Analía 2′ i ich zastępstwa


Nagrania rozpoczęły się z wielką pompą, ale pod nieobecność kilku ów z oryginalnej obsady


Drugi sezon serialu stał się faktem i w nim weźmie udział wiele znanych twarzy. Są jednak inne postacie, które mimo zdobycia sympatii publiczności w pierwszej części, w nowych rozdziałach jednak się nie pojawią. 

Jednym z największych nieobecnych jest , który po zmianie płci jest obecnie znany jako Santana Rosa. 

W kwietniu tego roku Kolumbijczyk zaskoczył swoich fanów, potwierdzając, że teraz identyfikuje się jako kobieta i dlatego chce grać kobiece postacie.

„Jako kobieta wystąpiłam w czterech produkcjach. Niedawno skończyłam kręcić film i myślę, że obecnie występuję w Ventino. Ale wyobraźcie sobie, nie jest tak źle, bo to jest to, co kocham. Prawda jest bardzo dobra i dzięki Bogu nie skończyło się to dla mnie źle, bo to jest to, co kocham robić” – deklarował w ówczesnym wywiadzie.To najwyraźniej skłoniło producentów do poszukiwania nowej twarzy dla postaci Benjiego i wybrali Manuela Prieto. Kolejną dość niefortunną nieobecnością publiczności to brak aktorki Kristiny Lilley, która dała życie adopcyjnej matce bohaterki. 

Pierwszej aktorce udało się zachwycić widza swoim majestatycznym występem, jednak ze względu na problemy zdrowotne, z jakimi borykała się w ostatnich miesiącach, kiedy ogłosiła, że ​​nowotwór powrócił do jej życia, mimo poprawy pozostaje bierna wobec pracy. 


Lilley fot telemundo , instagram
Lilley fot telemundo , instagram

Jeśli chodzi o to, kto ma zająć jej miejsce, dziennikarz Carlos Ochoa poinformował, że wcieli się w Susanę Guerrero. 


Mallarino fot decara actores
Mallarino fot decara actores

Przypomnijmy, że zdjęcia do drugiego sezonu  rozpoczęły się kilka tygodni temu w Kolumbii. 

Wśród znanych twarzy są Carolina Gómez jako Analía, Marlon Moreno jako Guillermo León Mejía i George Slebi jako Pablo de la Torre, ale pojawiają się także nowe postacie, które dodają pikanterii historii, takie jak Paulina grana przez Paolę Turbay. 

Premierę tej propozycji zaplanowano na koniec roku na ekranach Telewizji

Udostępnij

Zostaw odpowiedź