Angélica Aragón fot Las Estrellas

Nowy projekt Angélicy Aragón


Wydaje się, że po ponownym pojawieniu się w melodramatach z bioserialem Vicente Fernándeza Angélica zdecydowała się kontynuować pracę i teraz dołącza do ważnej telenoweli


Meksykański producent ujawnił w niedawnym wywiadzie, że główna   dołączy do jego nowej produkcji zatytułowanej .

„Ta przyniesie wiele niespodzianek. Być może prowadzę rozmowy, aby zaprosić panią Angélicę Aragón na ten melodramat” – skomentował Osorio w wywiadzie dla dziennikarza Edéna Dorantesa.Przypomnijmy, że pierwszą potwierdzoną artystką tej fikcji była Wendy Guevara, zwyciężczyni pierwszego sezonu La Casa de los Famosos México i z którą Aragón najwyraźniej będzie dzielić zestaw nagraniowy.

Nicola Porcella to kolejny uczestnik reality show Televisy, który prowadzi rozmowy z producentem odnoszących sukcesy melodramatów, takich jak El Amor Invencible i Soltero con Hijas.

W rozmowie z dziennikarzem ujawnił harmonogram emisji .

„To seria o 20:30, a publiczność jest bardzo wymagająca, bardzo wymagająca i trzeba robić rzeczy dobrze” – zauważył.

Telenowele Angélici Aragón

rozpoczęła karierę w świecie rozrywki w 1973 roku niewielkim udziałem w El Amor Tiene Cara de Mujer, od tego czasu jej kariera artystyczna nabrała rozpędu do tego stopnia, że ​​stała się jedną z najsłynniejszych aktorek w Meksyku.

Jej ostatni występ w meksykańskiej telewizji miał miejsce w El Último Rey, serialu opartym na życiu piosenkarza Vicente Fernándeza, projekcie, który umożliwił jej powrót do swojego kraju, a także do Televisy po 26 latach nieobecności.

Teraz Aragón jest jedną z osób wybranych przez Juana Osorio do obsady Un Amor Sin Recetas. Czy to zaakceptuje? Wszyscy mamy taką nadzieję.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź