Bracia nie do pary fot Materiały promocyjne

Meksykański film, który podbija Netflix

' / '  Luisem Gerardo Méndezem to meksykański , który wywołuje sensację 


ma treści dla każdego, a także treści dla określonych środowisk. Na romantyczne noce, słoneczne dni i deszczowe popołudnia przy kawie, w towarzystwie lub w pojedynkę. A dzisiaj mamy meksykański , który w komedii opowiada o złożoności relacji rodzinnych. 

Został wydany w 2020 roku i obecnie robi furorę w serwisie Netflix. Film należy do tych dzieł, które warto zobaczyć, pozostawia po sobie doskonałe wrażenia i zbiera najlepsze recenzje o obejrzanej produkcji.

Film, który robi furorę na Netflix

Meksykański film, który można już zobaczyć w serwisie Netflix, to „ / ” w reżyserii Luke'a Greenfielda, z główną rolą uznanego aktora i producenta Luisa Gerardo Méndeza. Film należy do gatunku dramatycznego i ma podtekst komediowy, co czyni go jednym z obowiązkowych filmów na platformie.

„Dwóch braci, którzy właśnie się poznali i o zupełnie odmiennych osobowościach, rozpoczyna podróż tą samą trasą, którą podróżował ich ojciec z Meksyku do Stanów Zjednoczonych” – czytamy w krótkiej recenzji „Medios Hermanos”, którą Netflix oferuje. Wyszczególnia w nim, że obsada jest kompletna w pierwszej linii z Connorem Del Rio i Píą Watson.

Film to dzieło szczególne, które zebrało świetne recenzje i robi furorę na Netflix. Przez ponad półtorej godziny występ Luisa Gerardo Méndeza nadaje „Medios Hermanos” coś wyjątkowego, co staje się kolejnym pretekstem, aby nacisnąć przycisk „Play” i nie ruszać się przed telewizorem.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź