koło czasu fot. prime video

Kilka dni przed premierą 'Koło Czasu’ z Alvaro Morte prezentują nową zapowiedź drugiego sezonu


Udana powieść fantasy przygotowuje nadejście nowego sezonu, z nowymi postaciami, niebezpieczeństwami i mnóstwem dramatów


Już za kilka dni w  pojawi się drugi sezon Koła Czasu, serialu fantasy opartego na sadze książkowej Roberta Jordana. Pierwsza odsłona fikcji ukazała się w listopadzie 2021 roku, szybko stając się jednym z największych sukcesów platformy.

Przed premierą pierwszego sezonu Prime Video potwierdziło przedłużenie serialu na drugą część, która ukaże się za kilka dni. Sezon 1 przedstawił fanom postać Moiraine (Rosamund Pike), czarodziejki należącej do Aes Sedai, która wyrusza na poszukiwanie grupy młodych ludzi, aby odkryć, kto z nich może być Smokiem Odrodzonym, co przepowiednia wskazuje, że dana osoba uratuj świat lub go zniszczy.

Pod koniec pierwszego sezonu Koła Czasu dowiadujemy się, że Rand al'Thor jest Smokiem Odrodzonym. Tam Czarny próbuje przekonać Randa, by oddał swoje moce Cieniowi w zamian za życie z Egwene. Młody człowiek nie poddaje się ciemności i postanawia się ukryć, ale próbując nie poddać się mocy cieni, popada w stan głębokiej niestabilności psychicznej.

Sprawdź nowy zwiastun:Przed premierą drugiego sezonu  prezentuje nowe spojrzenie na postać graną przez Joshę Stradowskiego . Postać jest świadoma, że ​​bycie nosicielem proroctwa oznacza noszenie wielkiego ciężaru, a nauczenie się kontrolowania ogromnej mocy, z jaką niesie, jest niezbędne do pokonania ciemności.

W najnowszym zwiastunie opublikowanym przez Prime Video widzimy, jak Rand podchodzi do Logaina, postaci granej przez 'a w serii. Tam, podczas krótkiej wymiany zdań między dwiema postaciami, Rand pyta Logaina, jak kontrolować swoje nowe moce.

Należy pamiętać, że na początku pierwszego sezonu Logain zostaje schwytany przez Aes Sedai, po tym jak ogłosił się wybrańcem do pokonania Ciemnego w Ostatniej Bitwie. Chociaż na przestrzeni dziejów potwierdzono, że Logain nie był Odrodzonym Smokiem, ale raczej fałszywym prorokiem, nadal jest interesującą postacią, ponieważ jest jednym z tych, którzy mają dostęp do Saidina, przekazu Jedynej Mocy.

W nowym zwiastunie Logain wyznaje Randowi, że pamięta pierwszy raz, kiedy go zobaczył, wiedząc, że jest Smokiem Odrodzonym. Poprzez retrospekcję widzimy, jak Logain postrzega błysk w ciele Randa, ponieważ mężczyźni postrzegają wyraźniej, gdy istnieje inna osoba tej samej płci, która ma zdolność kierowania Mocą.

Drugi sezon Koła czasu będzie liczył 8 odcinków i zostanie wydany w Prime Video 1 września.

„Rand al'Thor dowiaduje się, że jest Smokiem Odrodzonym, niebezpieczną postacią z historii, której przeznaczeniem jest ocalenie świata… lub jego zniszczenie. Zdesperowany, by chronić go przed Czarnym, armia potężnych kobiet musi stawić czoła jego rosnącej mocy i jego nacierającego szaleństwa. się obraca i zbliża się Ostatnia Bitwa” – czytamy w oficjalnym streszczeniu drugiego sezonu Koła czasu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź