karol g fot instagram

Karol G gwiazdą na okładce Rolling Stone w wersji angielskiej


Kolumbijka wyróżnia się kolejną międzynarodową okładką


Odnosząca sukcesy kolumbijski   nadal odnosi sukcesy i przyciąga uwagę międzynarodowej sceny muzycznej. Tym razem jej wpływ rozciąga się na cały świat dzięki wybitnej okładce anglojęzycznej wersji kultowego magazynu .

Niedawno ujawnione zdjęcie przedstawia z charakterystycznymi różowymi włosami trzymającą w dłoniach metalową rzeźbę rekina.  emanuje pewnością siebie i stylem na okładce, oddając esencję swojej artystycznej osobowości.

„Bichota”, jak ją pieszczotliwie nazywamy, zdecydowała się na elegancki czarny strój, który podkreśla jej prezencję, nie ujmując jej autentyczności. Zdjęcie, które Karol G udostępniła na swoich portalach społecznościowych, szybko wywołało falę pozytywnych reakcji, gromadząc setki tysięcy „lajków” w ciągu kilku minut.Ta nowa okładka pojawia się w kluczowym momencie dla Karol G. Jej ostatni singiel „Mi ex fuera razón” zachwycił jej fanów i stał się hitem na listach odtwarzania. Ponadto jej specjalna edycja albumu „Bichota Season” została dobrze przyjęta przez fanów na całym świecie.

Nowy motyw poświęcony Anuelowi

Piosenka „My ex was right” zyskała popularność dzięki tekstom, które poruszają kwestie samodoskonalenia i rozwoju osobistego po toksycznych związkach. W teledysku Karol G oddaje hołd kultowej Selenie Quintanilla, hołd, który został doceniony zarówno przez fanów, jak i krytyków.

Chociaż Karol G nadal odnosi sukcesy, spotkał się też z pewnymi kontrowersjami. Niedawno piosenkarka Shaira dała do zrozumienia na portalach społecznościowych, że Karol G inspirowała się jej muzycznymi pomysłami. Chociaż kolumbijska piosenkarka nie wspomniała bezpośrednio o Karol G, jej przesłanie wywołało spekulacje wśród obserwujących.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź