Dulce María (foto-Instagram)

Dulce María powraca do stylizacji Roberty na „Soy Rebelde Tour”


Trasa rozpocznie się w piątek, 25 sierpnia


Dni są policzone do początku ponownego spotkania Dulce Maríi, Anahí, Maite Perroni, Christiana Cháveza i Christophera Uckermanna na scenie w ramach „Soy Tour”, która rozpocznie się 25 sierpnia w El Paso w Teksasie.

Szok związany z trasą koncertową meksykańskiej grupy odbił się nie tylko na jej wiernych fanach, ale także na członkach, którzy przeszli nawet pewne zmiany, aby powrócić do cech, dzięki którym ich postacie stały się popularne.

Dulce María staje się Robertą

Pierwszą osobą, która zmieniła część swojego wyglądu, aby wejść w charakterystykę swojej postaci, była Anahí, kiedy pojawiła się ze słynną grzywką Míi Colucci. Z tej okazji Dulce María postanowiła całkowicie zmienić kolor włosów i powrócić do intensywnej czerwieni Roberty z serii „”.Ze swojego oficjalnego konta na Instagramie  zamieściła film przedstawiający przemianę, jaką przeszła, by powrócić do rudowłosej, która naznaczyła jej karierę przez tyle lat , pokazując, że nie boi się przywołać czegoś z przeszłości.

„Czasu nie można cofnąć, ale możemy go przeżyć ponownie”– napisała w opisie swojej publikacji.


Zgodnie z oczekiwaniami, użytkownicy portali społecznościowych zareagowali z wielkimi emocjami na zmianę Dulce María, biorąc pod uwagę, że wyznaczyła ona trend na kilka lat. Przyjaciele z zespołu również pochwalili jej zmianę wyglądu.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź