Olga Tañón fot telemundo

Dotkliwa strata dla Olgi Tañón: jej starszy brat umiera, gdy była w drodze do Puerto Rico


przyznała, że ​​jest załamana, gdy dowiedziała się o śmierci jednego z braci


Interpretatorka wielkich utworów, takich jak Basta Ya i Es Mentiroso, stoi przed bolesną stratą. 

To za pośrednictwem swojego konta na Instagramie ogłosiła śmierć swojego starszego brata i wyjaśniła, że ​​dowiedziała się o tym w drodze do Puerto Rico. 

„W tym, co nazywa się życiem, nasze serca pękają na wiele sposobów i wiele razy. Dziś jest jeden z nich” – zaczęła pisać. 

„W drodze do Puerto Rico otrzymałam smutną wiadomość, że zmarł mój ukochany starszy brat Juan „Yayito” Candelario Tañón Cintron. Ta strata jest głęboka dla jego córek, naszej rodziny i mnie. Choć takie sytuacje są niestety częścią życia, zatrzymują się głęboko w sercu” – kontynuowała. 

Zaraz potem wspomniała, że wszyscy są bardzo zjednoczeni i mają nadzieję, że jak najlepiej poradzą sobie z bólem. 

„Musimy nadal być silni, ponieważ w życiu zdarzają się złe momenty, ale zatrzymuję te małe chwile, w których uśmiechał się do mnie” – podsumowała. Zgodnie z oczekiwaniami publikację wypełniły kondolencje od fanów i współpracowników „La mujer de fuego”.

„Ściskam Cię kochanie”, „Niech Bóg Cię ma w swojej świętej chwale i daje siłę w tym czasie”, „Towarzyszę Ci w bólu”, „Kochana Olgo, bardzo mi przykro”, „Naprawdę mi przykro” – można przeczytać w niektórych komentarzach.

Należy zauważyć, że Olga Tañón wolała nie podawać przyczyny śmierci swojego starszego brata.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź