Cualquier Parecido fot Paramount+

Cualquier Parecido, nowa seria od Paramount i Argos dla ViX, premiera 25 sierpnia


Komedia została stworzona, wyprodukowana i zagrana przez Camilę Sodi, a gościem specjalnym jest


ogłosił, że ich nowa oryginalna będzie miała swoją premierę 25 sierpnia w planie premium usługi. W komedii występują (Rubí, Sin huellas, Enfermo amor, Luis Miguel: la serie), która jest także twórczynią i producentem wykonawczym serialu, oraz aktor i piosenkarz i autor tekstów (Pasión prohibida, Gran hotel, Telenovela) bierze udział jako gość specjalny.

W oryginalnej produkcji występują także Antonio Gaona, Claudette Maille, Valeria Vera, Danny Perea i Danae Reynaud.

przedstawia historie o miłości i złamanym sercu, przyjaźni, rodzinie, sławie i seksie, a także doświadczeniu ponownego odkrywania, wzmacniania i zaczynania od nowa, oparte na prawdziwych sytuacjach życiowych.

Any Resemblance opowiada historię Carloty, która po rozstaniu z osobą, którą uważała za miłość swojego życia, odkrywa, że ​​powiedzenie „długo i szczęśliwie” nie zawsze jest prawdziwe, ale nie oznacza to, że przestaje być szczęśliwa.

wyprodukowany przez Paramount Television International Studios we współpracy z Argos Original Content wyreżyserowała Karina Minujin, a producentami wykonawczymi są Jaime Ramos i Andrea de la Torre, wraz z showrunnerką Natashą Ybarra-Klor (Oscuro deseo, Ingobernable, Las Aparicio), która jest także producentem wykonawczym i twórcą serialu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź