Scarlet Gruber - Ella soy yo fot. Televisa

Carla Estrada ujawnia, że ​​serial o Glorii Trevi będzie miał mocne epizody


Premiera bioserialu Glorii Trevi w ten piątek na platformie


Meksykańska producentka telewizyjna przeniesie na ekran mocną historię piosenkarki Glorii Trevi. Carla zastanawiała się, jak opowiedzieć życie artystki?

„Pomyślałem: 'ta historia, jak mam do niej podejść? Jeśli mam podejść do niej przez część żółtą, przez część oceniającą, to nie chcę tego robić', wtedy znalazłem świetny sposób, który miał mówić i ostrzegać społeczeństwo o wielu rzeczach, które mogą się wydarzyć, a my nie zdajemy sobie z tego sprawy, lub po prostu normalizujemy wiele rzeczy, które nie są tak normalne”, powiedziała Estrada, scenarzystka, producentka i reżyserka „”, o Glorii Trevi.

Estrada powiedziała, że ​​odkąd rozmawiała z Trevi przez dziewięć lat, zaproponowała, że ​​jeśli pewnego dnia odważy się opowiedzieć swoją historię, przejmie nad nią kontrolę.

W związku z pandemią Carla i Gloria w towarzystwie zespołu scenarzystów (Eric Vonn, Lele Portas i Marco Tulio Socorro) mieli czas porozmawiać o tym, co chcieliby upublicznić w serialu, którego premiera nastąpi już w ten piątek na platformie . . 

„Nigdy nam nie powiedziała: 'nie mów tak'. Prawda jest taka, że ​​jeśli ją poznałam, to teraz bardziej ją podziwiam, bo jest kobietą w 100% uczciwą. Zaczyna mówić bez urazy, bez złości, bo mówi, że chce wyrazić siebie w oparciu o sukces i że ma coś do powiedzenia: „tego, co przeżyłam, nie chciałabym, aby ktoś inny doświadczył”.

W 50 rozdziałach  „” dokładnie odniesie się do historii Glorii Trevi (którą zagra aktorka Scarlet Gruber, oraz inne aktorki wcielające się w jej młodsze wersje), choć producent przyznała, że niektóre stwierdzenia zostały pominięte ze względu na mocne wydarzenia.

Estrada dała zapowiedź najnowszych odcinków, ponieważ piosenkarka i publiczność pojawią się, by reprezentować jej początki jako zbuntowanej artystki i złamać schematy, jako część tak zwanego klanu Trevi-Andrade (przez który została oskarżona o gwałt i korupcję nieletnich i spędziła cztery lata w więzieniu), aż do przemiany w divę, którą jest dzisiaj.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź