Barrabrava fot Prime video

Szalona seria akcji, której nie możesz przegapić w Prime Video


Platforma oferuje nam serię o barrabravas (nazwa zorganizowanych grup kibiców drużyn piłkarskich w Ameryce Łacińskiej), którzy spróbują odzyskać kontrolę nad trybunami swojej drużyny


Jeśli lubicie seriale z kryminalnym podtekstem, z treścią, uczuciami i dobrym wykonaniem, ta produkcja dostępna na  jest opcją, którą powinniście wybrać. 

Chodzi o , oryginalną serię platformy stworzoną w Argentynie, która opowiada historię dwóch braci, którzy po życiu związanym ze swoim ukochanym klubem tracą kontrolę nad fanami po stażu w nim.

Streszczenie podsumowuje fabułę: opowiada historię Césara (Gastón Pauls) i jego młodszego brata „Polaco” (Matías Mayer), którzy są częścią brava baru Club Atlético Libertad del Puerto, prowadzonego przez „El Tío” (Gustavo Garzón). Bracia zostają wyrzuceni z grona ukochanego klubu piłkarskiego. Biorąc to pod uwagę, bracia wypowiedzą wojnę barra brava, narażając na niebezpieczeństwo swoją integralność, życie i związek.

Ta historia, stworzona przez Jesúsa Bracerasa, który jest także reżyserem niektórych rozdziałów, pokazuje, jak dobrze wykonana argentyńska produkcja audiowizualna radzi sobie z historiami, w których narracja toczy się poza prawem, ale gdzie „wkraczają” również legalność, instytucje formalne i inne. 

Poza banalnością, do której często dociera i która nie jest zbyt wiernym odwzorowaniem rzeczywistości (z pewnymi wyjątkami), często buduje sceny napięcia, akcji, dramatyzmu i pokonywania przeszkód, co jest czymś naprawdę godne podziwu.

Jako serial rozrywkowy sprawdza się bardzo dobrze. Aktorzy są naprawdę świetni i to oni wspierają te nieco słabe fragmenty serialu.

Z 8 rozdziałami po około 40 minut, jest interesującą serią, a jej format pozwala cieszyć się nią w krótkich chwilach lub za jednym podejściem w „maratonie”. Tak czy inaczej, wysoce zalecana opcja w .


Udostępnij

Zostaw odpowiedź