La Red Púrpura fot atresplayer

Premiera Atresmedia „La Red Púrpura” i „Camilo Superstar” na festiwalu w San Sebastian


, w swoim wielkim zaangażowaniu w hiszpańską fikcję, zaprezentuje dwie najbardziej oczekiwane produkcje w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián 2023: „” i „”. Platforma Atresmedia będzie tam miała premierę obu tytułów


Wiodąca hiszpańska platforma umacnia swoją pozycję lokalnego bohatera i wzorca płatnej telewizji w Hiszpanii, stawiając na własną produkcję i uruchamiając więcej projektów fabularnych i rozrywkowych niż jakikolwiek inny operator w tym kraju w ostatnim czasie.

Ponadto Atresmedia podtrzymuje swoje zaangażowanie w hiszpański sektor audiowizualny jako punkt odniesienia w fikcji narodowej. W ten sposób w ramach Festiwalu Atresmedia Cine zaprezentuje część swoich nowych filmów na wydarzeniu, w którym obecni będą managerowie i artyści wspomnianych produkcji.

To jest „

Po wielkim sukcesie „La Novia Gitana”, „La Red Púrpura” zbliża się do , drugiej części sagi Carmen Mola, która już wkrótce zostanie wydana na platformie Atresmedia.


La Red Púrpura fot atresplayer 1
La Red Púrpura fot atresplayer

Wyprodukowany przez Paramount Television International Studios, przy udziale Atresmedia Televisión i we współpracy z Diagonal (Banijay Iberia) projekt można oglądać wyłącznie w Hiszpanii za pośrednictwem atresplayer.

Nerea Barros po raz kolejny stawia się w sytuacji Eleny Blanco, doświadczonej inspektor wydziału zabójstw z BAC (Brygada Analiz Spraw). Inspektor nie spoczęła w poszukiwaniach porwanego 10 lat temu syna Lucasa. Naruszyła gniazdo szerszeni i pojawił się ponownie w filmie z torturami, w którym poprosił, aby już go nie szukała, ale Elena skupia na tym swoją energię i pociągnie za wątek, który zostawił jej Miguel Vistas: „La Red Púrpura”.

Ginés García Millán, Ignacio Montes, Mona Martínez, Lucía Martín Abello, Vicente Romero i Francesc Garrido kontynuują postacie z serii, w tym Roberto Álamo, Carmen Prada, Nuria González, Andrés Gertrudix, María Morales, Michel Herráiz, Font García, Unai Mayo, Andrés Lima, Maria Mercado i Hugo Prieto.

Paco Cabezas („Fear the Walking Dead”, „Penny Dreadful”, „The Umbrella Academy” czy „Adiós”) jest głównym reżyserem „La Red Púrpura”, którego reżyserem jest również Juan Miguel del Castillo. 

Montse García, Paco Cabezas, Jordi Frades, Jaume Banacolocha, Albert Sagalés, Darío Turovelzky i Sebastián Vibes są producentami wykonawczymi serialu. Scenariusze są koordynowane przez José Rodrígueza, odpowiedzialnego za pisanie serii wraz z Antonio Mercero, Susaną Martin Gijón, Carmen Jiménez i Danielem Sánchezem Arranzem.

To jest „

Kolejnym dużym projektem atresplayer na rok 2023 jest „Camilo Superstar”. Seria zagłębia się w wielką przygodę, a kultowy Camilo Sesto sprowadził międzynarodowy musical „Jesus Christ Superstar” do Hiszpanii w latach 70. .


Camilo superstar fot atresplayer
Camilo superstar fot atresplayer

Aktor Alejandro Jato zagra Camilo Sesto w tym nowym serialu, który ma wyjątkową obsadę, na którą składają się: Adrián Lastra, Natalia Reyes, Pepe Ocio, Javier Godino, Vito Sanz, Oscar de la Fuente, a przy specjalnej współpracy Eugenia Silva i Eleny Rivera.

Alejandro Jato gra pełnego pasji 26-letniego piosenkarza, który podejmuje wszelkie ryzyko, by sprowadzić do Hiszpanii największe jak dotąd muzyczne show. Camilo jest uczciwym, profesjonalnym artystą, oddanym swojej karierze, ale z duchem, który popycha go do odkrywania świata poza jego komercyjnym dorobkiem.

„Camilo Superstar” to serial autorstwa Buendía Estudios Canarias, który będzie miał swoją premierę wyłącznie na atresplayer i będzie miał cztery odcinki. Sonia Martínez i Curro Novallas są producentami wykonawczymi serialu, a Montse García jest dyrektorem fikcji dla Atresmedia. Serial wyreżyserował Curro Novallas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź