las ultimas horas de Mario Biondo fot Netflix

Netflix wyznacza datę premiery „Las últimas horas de Mario Biondo”


Netflix ustalił datę premiery swojego nowego projektu true crime opartego na śmierci męża Raquel Sánchez-Silva w mediach


Jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali dokumentalnych roku trafia na platformę Netflix. Platforma właśnie ogłosiła datę premiery „ / Ostatnich godzin Mario Biondo”, a pojawi się na platformie 3 sierpnia.

” to trzyodcinkowy dokumentalny wyprodukowany przez Par Producciones i wyreżyserowany przez Maríę Pulido.

Długo oczekiwana prawdziwa zbrodnia przyjrzy się faktom związanym ze śmiercią operatora Mario Biondo. Był żonaty ze słynną prezenterką telewizyjną Raquel Sánchez-Silva.

Jego śmierć nastąpiła w dziwnych okolicznościach w 2013 roku, co wywołało ogromne poruszenie w mediach. Teraz platforma przedstawia trzy rozdziały wynikające ze śledztwa przeprowadzonego w latach 2021-2023, co obejmuje ponad 200 godzin nagrań i 20 wywiadów z członkami rodziny, kryminologami i dziennikarzami.

Netflix ogłosił datę premiery filmu dokumentalnego za pomocą następującego zwiastuna:30 maja 2013. Mario Biondo, włoski operator i mąż prezenterki telewizyjnej Raquel Sánchez-Silva, został znaleziony martwy w salonie swojego mieszkania w Madrycie.

Scena nie nosiła widocznych śladów przemocy, ale niewiadome otaczające jego śmierć doprowadziły do ​​złożonego śledztwa mającego na celu wyjaśnienie okoliczności, w jakich do tego doszło.

Sprawa, która wzbudziła zainteresowanie opinii publicznej i szybko stała się jednym z najbardziej medialnych wydarzeń w najnowszej historii Hiszpanii.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź