Dayanara Torres fot Instagram

Była Miss Universe Dayanara Torres, po raz pierwszy poprowadzi Premios Juventud

Słynna była portorykańska będzie prowadzącą na


Zbliża się wręczenie i ludzie zadają sobie pytanie, kto będzie głównym artystą? 

 (była z Puerto Rico) i (brazylijski aktor i model), to właśnie oni zadebiutują w tym roku, a dwudziesta edycja show odbędzie się 20 lipca w Puerto Rico Coliseum

W ten sposób Dayanara, była Miss Universe w 1993 roku, i Marcus dołączą do piosenkarki Ángeli Aguilar i Alejandro Espinozy jako oficjalni gospodarze wspomnianej ceremonii wręczenia nagród, co ogłoszono w poniedziałek. 

Trajektoria Dayanary i Marcusa 

Bizneswoman, pisarka i rzeczniczka różnych spraw społecznych. Brała udział w wielu różnych projektach telewizyjnych, w języku hiszpańskim i angielskim, takich jak: telenowela „The Young and the Restless” oraz show „Mira Quién Baila”. 

Ze swojej strony Ornellas jest bohaterem „Eternamente Amándonos”, hiszpańskojęzycznej adaptacji tureckiego serialu „Yeni Gelin”, a także jest nominowany do nagrody Premios Juevntud 2023 w kategorii „Mój ulubiony aktor”. 

Ceremonia

Poprzedzi ją dynamiczny program „Noche de Estrellas”, który poprowadzą następujący artyści: Borja Voces, Danilo Carrera, Ela Velden, Migbelis Castellanos, Roberto Hernández, José Figueroa i Yayis Villareal. 

Należy dodać, że Bad Bunny, Becky G, Maluma, Rauw Alejandro, Rosalía, Shakira, Grupo Frontera, Featherweight i TINI prowadzą w 2023  z dziewięcioma nominacjami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź