Brzydula fot Telemundo

„Brzydula” potwierdza kontynuację w Prime Video: o czym będzie?


Powrót najbardziej udanej telenoweli w historii


Tak jak czytasz, „” właśnie potwierdziła kontynuację, która zostanie wyemitowana za pośrednictwem usługi , więc poniżej powiemy ci, o czym będzie i wszystko, co wiadomo o tej nowej produkcji.


Brzydula fot Telemundo
fot Telemundo

W ten sposób obsada „Brzyduli” potwierdziła swoją kontynuację w


Brzydula fot Instagram @jaebello
Brzydula fot Instagram @jaebello

Poprzez wideo na swoim koncie na Instagramie aktorzy  (Don Armando Mendoza) i Ana María Orozco (Beatriz Pinzón Solano) potwierdzili, że historia będzie miała kontynuację, która trafi bezpośrednio do platforma Prime Video w 2024 roku, za zgodą Canal RCN, która była kolebką tej udanej telenoweli.

O czym będzie „Brzydula”?

W tej nowej produkcji prześledzimy losy pary, którą tworzą Don Armando i Bety po 20 latach małżeństwa, w historii, a skupi się na 2 aspektach: po pierwsze, jak Betty buduje swoją relację z nastoletnią córką Milą, a z drugiej strony będzie kwestionować, czy miała rację, poślubiając Don Armando.

Należy zauważyć, że ta nowa produkcja pojawi się w formacie serialu, więc chociaż nie będzie to , jak w oryginalnej historii, będzie zawierała kilka elementów, które sprawiły, że ten kolumbijski dramat stał się najbardziej udaną telenowelą wszechczasów.

Ponadto w tej nowej serii wystąpi talent Mauricio Cruz Fortunato jako reżyser, który w przeszłości reżyserował  Café con Aroma de Mujer, a producentami wykonawczymi będą Juan Pablo Posada i Yalile Giordanelli ; Z drugiej strony za scenariusze odpowiadać będą Valeria Gómez i Luis Carlos Ávila.Jak dotąd nie ujawniono, czy oryginalna obsada powróci, niektórzy aktorzy już odeszli, na przykład Celmira Luzardo, która dała życie „Catalinie Ángel”Raúl Santa, znany „Pupuchurro” i Dora Cadavid, lepiej znany jako „Inesita” , a także twórca telenoweli, zmarły już Fernando Gaitán.

Powrót ten byłby trzecią częścią projektu, gdyż w 2001 roku powstał sequel „Ecomoda”, który nie odniósł oczekiwanego sukcesu. Ale od tego czasu jest nieustannie powtarzana, na Netflix była na pierwszych miejscach popularności od czasu jej ponownego wydania, a potem trafiła do Prime Video.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź