Blue Beetle: o czym jest nowy film DC Comics fot Warner Bros

Blue Beetle: o czym jest nowy film DC Comics


to kolejna odsłona DCEU i musisz być świadomy wszystkiego. Z tego powodu przedstawiamy informacje, aby zobaczyć nowego superbohatera w kinach


 Extended Universe przygotowuje się do kontynuacji nowego etapu w serii, a następnym krokiem, jaki podejmą, będzie , ich kolejny ogłoszony . To o superbohaterze, który zadebiutuje w serii pod interpretacją , znanego z serii Cobra Kai.

Nowość od Warner Bros. rozpoczęła produkcję pod koniec 2018 roku, a w grudniu 2020 miała mieć premierę wyłącznie na platformie HBO Max, ale wtedy zdecydowano się że trafi do kin. Na reżysera wybrano Portorykańczyka Ángela Manuela Soto, który realizował zdjęcia od maja do lipca 2022 roku.

O czym jest Blue Beetle?

Film kręci się wokół Jaime'a Reyesa, młodego absolwenta college'u, który wraca do domu pełen aspiracji na przyszłość, ale po powrocie do domu odkrywa, że ​​nie wszystko jest dokładnie takie, jak zostawił. Gdy stara się znaleźć swój cel na świecie, los interweniuje: niespodziewanie znajduje się w posiadaniu starożytnego reliktu obcej biotechnologii – Skarabeusza.

Kiedy Beetle nagle wybiera Jaime'a na swojego gospodarza symbiotycznego, otrzymuje niesamowitą zbroję o niezwykłych i nieprzewidywalnych mocach, która na zawsze zmienia jego przeznaczenie, gdy zostaje superbohaterem Blue Beetle 

Blue Beetle pojawi się w kinach na całym świecie od 17 sierpnia. Oprócz  jako Jaime Reyes, w obsadzie filmu znaleźli się także między innymi , , , , , , Raoul Trujillo i Susan Sarandon.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź