Camilo Superstar fot atresplayer

Wszystko o 'Camilo Superstar’, nowej serii z Alejandro Jato


Flagowy głos Hiszpanii będzie miał swoją biograficzną serię


ArtresPlayer opowie o życiu legendy romantycznej ballady w Hiszpanii i na świecie, pod nazwą .

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w styczniu 2024 roku, a  został wybrany, by ożywić ważnego hiszpańskiego artystę, który zmarł 8 września 2019 roku w Madrycie.

obejmuje lata 1972-1976/ Od czasu, gdy zobaczył Jesus Christ Superstar w Londynie, aż do premiery w Madrycie. Chodzi o to, aby powiedzieć, kim był w tym konkretnym momencie. Istnieje niebezpieczeństwo pójścia w kierunku jego rozpoznawalnego, bardziej histrionicznego i bardziej divowego kierunku, bardziej w kierunku lat osiemdziesiątych, ale ten okres zaznaczył się w jego osobowości znacznie wcześniej. Chodzi o to, aby zrozumieć, kim był, co zrobił i dlaczego to zrobił” – wyjaśnił Alejandro w wywiadzie dla hiszpańskich mediów.

wyreżyseruje Curro Novallas, a scenariusz napisała Tatiana Rodríguez (nominowana do Goya za Mataharisa w 2007 roku).

Nie zdecydowano jeszcze, czy Alejandro będzie interpretował piosenki, czy też będzie je odtwarzał, ale zapewnia, że ​​przygotowuje się na wszelki wypadek. „Cieszę się całym procesem” – mówi. „Z pewnością nie będę miał więcej takich okazji i chcę być świadomy każdego kroku. Chcę się dobrze bawić. Jak byłem mały, grałem w El Zorro”.Camilo Superstar fot atresplayer
Camilo Superstar fot

Oto historia Camilo Superstar

Premium opowie dokładnie o czterech latach, w których był największym ze wszystkich. Co więcej, jest to okres kluczowy w historii Hiszpanii. Na początku lat 70. Sesto był gwiazdą melodyjnego piosenkarza i kompozytora w Hiszpanii, swego rodzaju sentymentalną odpowiedzią na Julio Iglesiasa, dzięki hitom takim jak Algo de mí, Fresa salvaje czy Amor amar.

W 1972 roku pojechał do Londynu i zobaczył Jesus Christ Superstar (na stojąco, bo wszystkie miejsca były zajęte, ale też nie chciał usiąść).

To doświadczenie go odmieniło i powtórzył je przy kilku okazjach, coraz bardziej przekonany, że to on sprowadził ten kontrowersyjny program do Hiszpanii.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź