tudum fot. Netflix

Wszystkie wiadomości pozostawione przez TUDUM 2023, globalne wydarzenie Netflix


Platforma ujawniła treści i aktualności z Wiedźmina, , Emily w Paryżu i wielu innych oryginalnych produkcji, podczas wydarzenia, które odbyło się w Brazylii


Globalne wydarzenie  , odbyło się w mieście São Paulo w Brazylii i przyniosło ważne wiadomości dla subskrybentów platformy. Z udziałem najważniejszych gwiazd oryginalnych produkcji , takich jak Chris Hemsworth, Henry Cavill, Gal Gadot czy Jenna Ortega.  

Daty premier, zwiastuny, ekskluzywne zdjęcia, fragmenty zza kulis i wywiady z bohaterami to tylko niektóre z wielu nowości, jakie pozostawiła po sobie impreza. Następnie przejrzymy te najważniejsze.

Squid Game 2

Drugi sezon The Squid Game jest już na horyzoncie. Powracają Lee Jung Jae jako Gi Hun, Lee Byung Hun jako frontman, Wi Ha Joon jako detektyw Jun Ho i Gong Yoo jako rekruter. Ale także gwiazdy takie jak Im Siwan, Kang Ha Neul i Park Sung Hoon są dodawane jako kolejni uczestnicy.Nie tylko zaprezentowano pierwsze spojrzenie na nadchodzący sezon serialu o związkach nastolatków, ale potwierdzono również datę premiery. 20 października na platformę wjeżdża siódmy sezon popularnego hiszpańskiego serialu.

W obsadzie nowej serii znaleźli się m.in. Mirela Balić, Gleb Abrosimov, Ana Bokesa, André Lamoglia, Valentina Zenere, Álvaro de Juana, Carmen Arrufat, Álex Pastrana, Ander Puig oraz Nadia Al Saidi.


fot. Netflix

Emily w Paryżu

Emily będzie miała wakacje w Rzymie, a my będziemy mieli okazję śledzić nowe przygody tej ujmującej postaci w jej czwartym sezonie.Heartstopper

Heartstopper ujawnił pierwszą scenę drugiego sezonu, wraz z tytułami ośmiu odcinków, które będą stanowić kontynuację tej ekscytującej historii miłosnej.

Avatar: The Last Airbender

Filmowa adaptacja jednego z najbardziej udanych (i obszernych) seriali animowanych na świecie pojawi się w 2024 roku. Netflix udostępnił pierwsze obrazy jednego ze swoich najważniejszych projektów Wiedźmin

Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey występują w trzecim sezonie jednego z najczęściej oglądanych seriali na platformie, który ma już zdjęcia z trzeciego sezonu. 


One Piece

Projekt, który nie ma jeszcze dalszych szczegółów, ale jest ciekawą propozycją dla platformy. Adaptacja bestsellerowej mangi wszech czasów. 31 sierpnia pojawia się na platformie i można już zobaczyć pierwsze obrazy. 

Ponadto potwierdzono, że Linda Hamilton (Sarah Connor z Terminator) dołącza do obsady Stranger Things 5, potwierdzono trzeci Rescue Mission z Chrisem Hemsworthem oraz kilka zdjęć z trzeciego sezonu Bridgertona i program oparty na The Squid Game.  

Udostępnij

Zostaw odpowiedź