Todos mienten

’Todos mienten / Wszyscy kłamią’ kończy zdjęcia do drugiego sezonu


Sekrety, oszustwa, półprawdy, zazdrość, nieoczekiwane zwroty akcji, przeskoki w czasie i ukryte intencje bohaterów to ponownie główne składniki nowych odcinków


/ , oryginalny   Plus+ stworzony we współpracy z Filmax , stworzony i wyreżyserowany przez Pau Freixasa, zakończył zdjęcia do drugiego sezonu, co trwało 12 tygodni w 26 naturalnych lokalizacjach w  20 gminach w prowincji Barcelona i Costa Brava, od katalońskich Pre-Pirenejów na południe od Barcelony.

Aby stworzyć uniwersum Belmonte, w zdjęciach wzięło udział 165 techników34 aktorów711 statystów i 14 kaskaderów, wszyscy w jednej jednostce strzeleckiej i pod wyłącznym kierownictwem Pau Freixasa. 

 to zagadka do rozwiązania za pomocą kłamstw, sekretów, sojuszy oraz kryzysów małżeńskich i życiowych. Napięcie, dramat, czarny humor oraz nieprzewidywalne impulsywne postacie ponownie są podstawowymi składnikami drugiego sezonu.

Obsada drugiego sezonu „Wszyscy kłamią”

po raz kolejny gromadzi aktorki i aktorów z najwyższej półki:  ,  i Marc Balaguer. Jako nowość, Alberto San Juan i Kiti Mánver dołączyli do obsady w rolach odpowiednio Beto i Ángela. 

To będzie drugi sezon „Wszyscy kłamią”

Belmonte próbuje dojść do siebie po niedawnym morderstwie Ivána. Domniemany autor zbrodni, Néstor, uciekł, a mieszkańcom brakuje czasu na rozpalenie grilla i przewrócenie spokoju.

Macarena i Ana uciszają łączący ich sekret, zabijają i pozbywają się ciała Néstora, wrzucając je do kamieniołomu. Są przekonani, że wszystko jest pod kontrolą, że wszystko będzie dobrze, że to kwestia czasu i zapomnienia. Ale nie liczyli na to, że policja znajdzie ciało w opuszczonej chacie.

Rozkłada się wraz z wapnem i jest nie do poznania. Nosi jednak pierścień Néstora i wszystko wskazuje na to, że to on. Jak to możliwe? Jeśli Macarena i Ana wrzuciły go do kamieniołomu, to co on tam robi? A jeśli to nie Néstor, to kto jest tym trupem?

Muszą dowiedzieć się, co się dzieje, zanim dowiedzą się o nich. ktoś kłamie a może wszyscy?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź